Про компанію Платформа розвитку бізнесу

 

Збільшуємо ваш прибуток за допомогою впровадження ефективних бізнес-процесів, даємо IT-рішення та розвиваємо вашу команду!

Ми не просто продаємо продукт, ми знаємо все про сучасний рітейл. Вся наша команда — це експерти з багаторічним досвідом, які глибоко розуміються на бізнесі та пов'язаних з ним процесах. 

Продукти 

GRAZ — IT-рішення для омніканальной трансформації продуктового ритейлу. З GRAZ можна швидко та ефективно запустити застосунок чи сайт, автоматизувати всі бек-енд процеси, трансформувати магазин на даркстор. Також є модуль для запровадження системи персоніфікованої лояльності, оснований на штучному інтелекті.

Реалізація комплексна під ключ або інтеграція лише обраних модулів у вже існуючу інфраструктуру. 

Cайт: https://graz.tech/

EvoMall — готове IT-рішення для трансформації ТРЦ на омніканальний маркетплейс на базі існуючої інфраструктури торговельного центру. Включає в себе як розробку всього програмного забезпечення та впровадження back-end системи для управління всіма процесами, так і операційну реалізацію проекта: створення маркетингової стратегії, формування команди курєрів та працівників складу, підготовка фулфілменту і тд. 

Сайт: https://evomall.io/

Команда  

Наша команда — це об'єднання експертів в сфері рітейлу та IT, які розуміють всі складнощі та болі ритейлу та знают, як їх долати. Саме наші знання та досвід роблять нас ідеальним партнером для швидкого та безпроблемного переходу на нові IT-рішення.

 

Team

 

Долучайтеся до нас в соцмережах!

Facebook  LinkedIn  Instagram

 

 Всі компанії "Програмне забезпечення"