О компании Принц Туркі Груп

Холдинг ТОВ «Принц Туркі Груп» - українська група промислово-інвестиційних компаній, що об'єднує підприємства з загальними стратегічними цілями і принципами ведення бізнесу. Капітал ТОВ «Принц Туркі Груп» складається з іноземних інвестицій. Засновниками Холдингу є Принц Саудівської Аравії Турки бін Абдулрахман Ф. аль Сауд та Алотті Мохаммад Салім.
У структуру холдингу входять компанії різних спектрів діяльності.
Одним із підрозділів холдингу ТОВ "Принц Туркі Груп" є Київська фабрика кави, яка виробляє каву під Торговою Маркою Lu've.
Компанія здійснює прямі закупівлі зеленої кави на біржових майданчиках виробників сировини 15 країн світу: в Центральній Америці, Африці, Азії і т.д. Кожна партія зеленої кави проходить контроль якості на підприємстві, а саме: хімічний аналіз, калібрування, очищення від домішок, тестування.
Багаторічний міжнародний і національний досвід обсмажування кави компанія застосовує зараз на власному заводі у центрі Києва, складаючи кавові купажі преміального рівня з незабутнім смаком і стійким ароматом.
Асортиментна лінія складається з восьми видів кави в зернах: 
Lu've Classic (Лю'ве Класік),

Lu've Italiano Espresso Strong (Лю'ве Італьяно Стронг),

Lu've Vending Exclusive (Лю'ве Вендінг Ексклюзив),

Lu've Italiano Espresso (Лю'ве Італьяно Еспрессо),

Lu've Americano Freedom Blend (Лю'ве Амерікано Фрідом Бленд),

Lu've French Roast (Лю'ве Френч Роаст),

Lu've Premium (Лю'ве Преміум) Lu ' ve De Luxe (Лю'ве Де Люкс);

Чотирьох видів меленої кави: Lu've Italiano Espresso (Лю'ве Італьяно Еспрессо), Lu've Americano Freedom Blend (Лю'ве Амерікано Фрідом Бленд), Lu've French Roast (Лю'ве Френч Роаст), Lu've Turkish Exotica (Лю'ве Туркіш Екзотика).

А також у продажу є Кава в шоколаді - новий зручний формат кави. Кава, яка завжди під рукою. Це Кава, яка вже готова!

Каву в шоколаді не потрібно молоти або заварювати, вона повністю готова до вживання і заряджена усією силою кави. Десять смачних драже замінять цілу чашку кави! Любителів таких ласощів привертає оригінальне поєднання насиченого, терпкого смаку кави і більш м'яких шоколадних нюансів, так що зупинитися при поїданні кавових зерен в шоколаді досить важко. Кава в шоколаді буде відмінним подарунком для справжнього шанувальника кавової культури, який перепробував безліч видів улюбленого напою.

 

 

У компанії працюють професіонали, які знають всі тонкощі і нюанси своєї справи.
Свіжообсмажена кава має насичений смак і аромат, що дозволить отримати вдвічі більше задоволення від кавового напою.
Продуктивність італійського ростера Petroncini 150 т. в місяць, сучасне високоточне обладнання, найкраще кавове зерно, розробка Приватної марки (Private Label), підбір кавового бленда, обсмажування зерна, фасування й пакування, доставка кави покупцеві в найкоротші терміни. І все це - Київська фабрика кави ТОВ "Принц Туркі Груп".Все компании "Поставщики продуктов питания"