О компании PRIVATE COUNSELS COMPANY

ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ «PRIVATE COUNSELS COMPANY» БУЛА СТВОРЕНА В 2007 РОЦІ, ЯКА ВІДРАЗУ Ж ДОСИТЬ АМБІЦІЙНО ЗАЯВИЛА ПРО СВОЇ НАМІРИ Й ПЕРСПЕКТИВИ. ЦЕ Й НЕ ДИВНО, ОСКІЛЬКИ БІЛЬШІСТЬ СПІВРОБІТНИКІВ КОМПАНІЇ Є КРАЩИМИ ВИПУСКНИКАМИ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКО, АДВОКАТИ-ПРАКТИКИ, ЯКІ МАЮТЬ ФУНДАМЕНТАЛЬНУ ПІДГОТОВКУ В РІЗНИХ ГАЛУЗЯХ ПРАВА, ЗНАЧНИЙ ДОСВІД ПРАКТИЧНОЇ ЮРИДИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

Ми вважаємо, що будь-яка юридична послуга, починаючи з найпростішої юридичної консультації впливає на діяльність наших клієнтів.

Спираючись на отриману від нас інформацію приймаються рішення обираються стратегії розвитку, схеми роботи підприємства. Саме тому в Private Counsels Company до роботи з клієнтами допускаються тільки юристи з досвідом роботи по профільній сфері права не менше ніж 4 роки, а судовою практикою займаються лише адвокати з 6-ти річним досвідом активної судової діяльності та високим % виграних справ.

Робота на українському ринку в такий непростий період розвитку економіки й країни в цілому вимагає нових підходів до ведення бізнесу, викликає необхідність більш швидкої адаптації суб'єктів підприємницької діяльності до змін в економічних та політичних процесах, а все це, у свою чергу, вимагає професійного правового супроводу й підтримки кваліфікованих юристів.


Cтандарти нашої роботи – це гнучкість прийнятих рішень, своєчасність юридичних послуг, конфіденційність, висока якість юридичних послуг та індивідуальний підхід до роботи з кожним клієнтом – основні складові успіху компанії .

 

 Все компании "Поставщики услуг"