Про компанію Промоушн Индустрия

ТОВ «Промоушн Індустрія» діє на ринку  роs-матеріалів з 2000 року, що свідчить про чималий досвід та стабільність компанії на ринку. За цей час, завдяки професіоналізму своїх працівників та вмінню задовольнити найрізноманітніші бажання клієнтів, ТОВ  «Промоушн Індустрія» стала одним з провідних учасників ринку POS-матеріалів та створила широку партнерську та клієнтську мережу. Серед наших клієнтів:

- провідні роздрібні мережі

- банки

- страхові компанії

- рекламні агентства

- виробники рекламно-офісного обладнання

- інші.

Наша компанія успішна не тільки в продажах, але й у виробництві рекламних матеріалів для оформлення місць торгівлі роs-матеріалами.

ТОВ «Промоушн Індустрія» працює в двох напрямах:

1) продаж та виготовлення рекламних матеріалів для оформления місць продажів. В цьому напрямку нашими клієнтами є підприємства роздрібної торгівлі усіх форматів - від магазину "біля дому" до гіпермаркета, а  асортимент нашої продукції приємно вражає;

2) продаж офісного та виставкового обладнання. Продукція, представлена в цьому розділі,  має унікальний дизайн та виготовлена на заводах Німеччини, Польщі та України. Ми привозимо з-за кордону та виготовляємо в Українеі підставки під буклети різних форматів. Наші рамкові перекидні системи, які використовуються в касових зонах відділень банків, заміняють собою об’ємні настінні інформаційні стенди.

Високі досягнення у бізнесі та прихильність  клієнтів компанії досягається завдяки поєднанню багатьох факторів:

- гнучкої системи знижок для різних категорій клієнтів та широкого асортименту продукції високої якості;

-наявності власних складських приміщень, які забезпечуть збереження якості продукції та можливість зберігання постійних її запасів;

- наявності власної транспортної служби, яка забезпечує доставку продукції клієнтам;

- можливості самовивозу продукції зі складу за бажанням клієнта та в зручний для нього час;

- співробітництво з логістичними службами, які надають високоякісні послуги з оперативної доставки продукції клієнтам в різних куточках країни та за її межами.

Сподіваємося, що співпраця з нашою компанією залишить по собі лише приємні враження та  стане запорукою багаторічних та плідних партнерських відносин.

ТОВ "Промоушн Індустрія" бажає Вам успіхів у бізнесі та легкості у виборі рекламного обладнання.

Контакти

Адреса: 01033, Київ, вул. Гайдара 50

Тел.: (044)201-18-31, (044)201-18-32

Сайт компанії: http://p-i.com.ua/ 

 Всі компанії "ЗМІ, Агенції, реклама, поліграфія"