Новости компании


РАБЕН УКРАЇНА СВЯТКУЄ 15 РОКІВ РАБЕН УКРАЇНА СВЯТКУЄ 15 РОКІВ

Що необхідно задля того, аби компанія могла відсвяткувати своє 15-річчя? Все просто. По-перше: саме стільки років пропрацювати на ринку, активно розвиваючи свій продукт/и. По-друге: мати натхненну команду, яка пристрасно веде компанію до успіху. І третє: невпинно надихатись прикладом власника компанії, який доводить що «неможливе насправді можливо». Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

подробно
07 февраля 2019
 
ЛІДЕРИ ЛОГІСТИКИ ОПТИМІСТИЧНО НАЛАШТОВАНІ ЩОДО ОНОВЛЕННЯ ДОРІГ В УКРАЇНІ ЛІДЕРИ ЛОГІСТИКИ ОПТИМІСТИЧНО НАЛАШТОВАНІ ЩОДО ОНОВЛЕННЯ ДОРІГ В УКРАЇНІ

Цього року Нідерландська міжнародна логістична компанія Raben відзначає 15 років в Україні. Керуючий директор «Рабен Україна» Борис Хруслов розповів журналу "Бізнес Україна" про 15 років роботи в Україні та пояснив, чому він вважає, що нампрямок держави на оновлення сучасних доріг може вплинути як на логістичний сектор, так і на українську економіку в цілому.

подробно
07 февраля 2019
 
Вчасно відправлена посилка - виконана мрія. Вчасно відправлена посилка - виконана мрія.

В середньому щодня ми робимо 830 пересилок. А за 31 день – це 25 730. Уявіть, тисячі задоволених людей, вчасно відправлених посилок.

подробно
07 февраля 2019
 
Выступление Бориса Хруслова, директора "Рабен Украина" на бизнес-пати "Логистика как искусство" Выступление Бориса Хруслова, директора "Рабен Украина" на бизнес-пати "Логистика как искусство"

Компания "Рабен Украина" каждый год собирает своих партнеров и клиентов на бизнес-пати. Общение в неформальной обстановке помогает укрепить существующие партнерские отношения и завести новые, узнать о планах развития компании и пообщаться с высшим менеджментом. В этом году встреча проходила по лозунгом "Логистика как искусство". Сайт Logist.FM записал видео выступления директора "Рабен Украина" Бориса Хруслова.

подробно
07 февраля 2019
 
Видео про компанию Рабен. RABEN Group corporate Видео про компанию Рабен. RABEN Group corporate
подробно
07 февраля 2019
 


Все компании "Логистические операторы"