О компании Рибний Світ «Океанія»

Рибні супермаркети Рибний Світ «Океанія»

Це величезний вибір рибної продукції та супутніх товарів. В супермаркетах представлена рибна гастрономія, в'ялена риба, риба холодного і гарячого копчення, жива, заморожена, солона, охолоджена, рибна кулінарія, свіжоприготовані суші, рибна ікра різних видів.

Рибний Світ «Океанія» - знахідка не тільки для гурманів, а й для новачків поваренного мистецтва. Приміром, супермаркет в Вишневому являє собою торговий павільйон площею 1900 кв.м., в якому Ви можете купити морепродукти та широкий спектр гастрономічних і господарських товарів.

В супермаркетах представлена продукція виключно натурального походження. Ви можете бути впевнені, що продукція власного виробництва, представлена на вітринах і прилавках рибного магазину, товари 100% -го органічного походження, без шкідливих добавок і барвників. Саме тому термін зберігання такої продукції короткий, адже в ній просто немає консервантів.

Риба і морепродукти поставляються в замороженому і охолодженому вигляді в найкоротші терміни, переробляються у власному виробничому цеху. Серед продукції власного виробництва: рибні пресерви, слабосоленої лосось в герметичних упаковках, салати, риба на грилі і ін.

Якщо Вам необхідно купити морепродукти для потреб кафе, ресторану або власного магазина, ми завжди до Ваших послуг. Виробничі та складські потужності нашого рибного супермаркету в Вишневому дозволяють нам продавати морепродукти оптом.

Рибний Світ «Океанія» - це рибні супермаркети в Вишневому, Стоянці, Віті-Поштовій, та Дніпропетровську, в яких Ви можете не тільки купити рибу і морепродукти, замовити рибу на грилі, яка готується при вас, а також придбати і побачити процес приготування суші, смачно перекусити в кафе «Єсенін», випити запашну каву або чай.

Рибні супермаркети в Вишневому, Віті-Поштовій та Стоянці обладнані місткими парковками. Також ви можете скористатися послугами відділень АТ "ЗЛАТОБАНК" у Вишневому та Стоянці.

Бажаємо Вам приємних покупок та смачних страв! Нехай кожен день тижня буде рибним!

Україна, Київська обл.
стм. Софіївська Борщагівка
вул. Чорновола, 46А,
900 метрів від Кільцевої дороги

Тел.: (044) 220 48 62

Режим роботи:
Пн.-Вс.: 8:30 - 22:00Все компании "Retail. Розничные сети, Магазины"