Про компанію Рибний Світ «Океанія»

Рибні супермаркети Рибний Світ «Океанія»

Це величезний вибір рибної продукції та супутніх товарів. В супермаркетах представлена рибна гастрономія, в'ялена риба, риба холодного і гарячого копчення, жива, заморожена, солона, охолоджена, рибна кулінарія, свіжоприготовані суші, рибна ікра різних видів.

Рибний Світ «Океанія» - знахідка не тільки для гурманів, а й для новачків поваренного мистецтва. Приміром, супермаркет в Вишневому являє собою торговий павільйон площею 1900 кв.м., в якому Ви можете купити морепродукти та широкий спектр гастрономічних і господарських товарів.

В супермаркетах представлена продукція виключно натурального походження. Ви можете бути впевнені, що продукція власного виробництва, представлена на вітринах і прилавках рибного магазину, товари 100% -го органічного походження, без шкідливих добавок і барвників. Саме тому термін зберігання такої продукції короткий, адже в ній просто немає консервантів.

Риба і морепродукти поставляються в замороженому і охолодженому вигляді в найкоротші терміни, переробляються у власному виробничому цеху. Серед продукції власного виробництва: рибні пресерви, слабосоленої лосось в герметичних упаковках, салати, риба на грилі і ін.

Якщо Вам необхідно купити морепродукти для потреб кафе, ресторану або власного магазина, ми завжди до Ваших послуг. Виробничі та складські потужності нашого рибного супермаркету в Вишневому дозволяють нам продавати морепродукти оптом.

Рибний Світ «Океанія» - це рибні супермаркети в Вишневому, Стоянці, Віті-Поштовій, та Дніпропетровську, в яких Ви можете не тільки купити рибу і морепродукти, замовити рибу на грилі, яка готується при вас, а також придбати і побачити процес приготування суші, смачно перекусити в кафе «Єсенін», випити запашну каву або чай.

Рибні супермаркети в Вишневому, Віті-Поштовій та Стоянці обладнані місткими парковками. Також ви можете скористатися послугами відділень АТ "ЗЛАТОБАНК" у Вишневому та Стоянці.

Бажаємо Вам приємних покупок та смачних страв! Нехай кожен день тижня буде рибним!

 Всі компанії "Retail. Роздрібні мережі, Магазини"