21 января 2021

«КОМП`ЮТЕРНИЙ ВСЕСВІТ». Підсумки роботи у 2020 році

«КОМП`ЮТЕРНИЙ ВСЕСВІТ». Підсумки роботи у 2020 році

1605

Генеральний директор мережі магазинів «Комп’ютерний Всесвіт» Павло Карачевський розповідає про результати роботи компанії у 2020 році.

 - З якими результатами завершуєте цей рік? Наскільки цьогорічні показники відрізняються від показників 2019 року?

- Ми завершили 2020-ий з неочікувано позитивними результатами, хоч перша половина року не давала підстав для втішних прогнозів і картина була дуже непевною, як, зрештою, і у багатьох бізнес-сферах. Ми будували прогнози та плани на рік, не маючи уявлення, що світ може зазнати настільки радикальних змін, відповідно чимало пріоритетів довелось переглянути, а бізнес-процесів – оптимізувати. Не зважаючи на це, ми перевиконали заплановане, зуміли вчасно оцінити ризики та скористатись можливостями. На мою думку, основною мірою це завдяки зусиллям команди, котра виявила неабияку гнучкість та готовність до роботи за різних умов.

Тож, враховуючи усі фактори впливу, усі наші основні показники зросли в порівнянні з минулим роком.

-Як пандемія вплинула на вашу роботу? Як справлялись з цим викликом?

- Насправді відбулось дуже багато змін. Ключовим, на мою думку, є комплекс дій, спрямованих на збереження морального духу команди. Людям важливо розуміти, що навіть у часи невизначеності, компанія їх підтримає, а труднощі можуть мати не тільки деструктивні наслідки, а й стати непоганим плацдармом для реалізації нових можливостей. Як тільки ми пройшли цей етап, команда усвідомила виклик і прийняла нові правила гри – усе стало на свої місця.

Що ж до зовнішніх дій: ми здійснили низку переговорів з партнерами, постачальниками, орендодавцями та реалізували нові взаємовигідні домовленості, з врахуванням обставин. Переважна більшість партнерів пішли нам назустріч.

«Комп’ютерний Всесвіт» - мережа роздрібних магазинів і online торгівля до цього часу була, радше, додатковим, хоч і доволі перспективним видом діяльності компанії. Ми робимо ставку на омніканальність: розвиваємо різні опції, відповідно до ринкових умов та споживацького попиту.

- Які нові сервіси, продукти, канали запровадили цього року?

- Як я вже сказав, «Комп’ютерний Всесвіт» активно розвивається у напрямку омніканальності. До слова, порівняно з 2019-им роком, наші показними online продажів зросли втричі.

Щодо магазинів: ми значно розширили та оптимізували спектр надаваних послуг та сервісів. Активно співпрацюємо з банками. До прикладу, «Комп’ютерний Всесвіт» - стратегічний партнер Monobank і у всіх магазинах мережі діють точки видачі карток банку.

Також ми уклали партнерську угоду з Glovo  (у додатку можна замовляти потрібні гаджети й аксесуари, не виходячи з дому).

Ми постійно працюємо над розширенням та вдосконаленням товарного асортименту. Успішними проектами цього року стали товарна група «Телевізори» та початок співпраці з IQOS.

- Що із запланованого не вдалось реалізувати цього року? Чому?

- Не вдалось відкрити більше магазинів, хоч ми використали цей момент на користь і пішли шляхом «Не кількістю, а якістю». Також маємо попереду багато роботи в online сфері, цю нішу ми плануємо активно розвивати й наступного року.

- Яка продукція користувалась найбільшим попитом серед ваших клієнтів?

- Топ-три групи товарів 2020-го року – це ноутбуки, смартфони, телевізори. Людям необхідне спілкування, зв’язок з рідними, комфортна дистанційна робота чи навчання і, звичайно, розваги.

- Яку загальну кількість точок мережі маєте на кінець року? Скільки магазинів було відкрито чи оновлено в 2020 році?

На сьогоднішній день «Комп’ютерний Всесвіт» налічує 78 магазинів у 16 областях України. Цього року ми не акцентували на експансії, а радше – на якості існуючих магазинів: понад 10 торгових точок змінили своє місце розташування на більш перспективне, в деяких відбулось оновлення.

- Скільки магазинів плануєте оновити чи відкрити в 2021 році?

- У 2021-му плануємо оновити більше половини існуючих магазинів до нового формату, значно комфортнішого для наших покупців. Щодо відкриття нових магазинів, це питання на сьогоднішній день – відкрите, ми маємо кілька перспективних, на мій погляд, планів, але давайте наразі збережемо інтригу.

- Ваші прогнози та очікування від 2021 року?

- Звичайно, складно щось прогнозувати. Наше основне завдання – розуміти і динамічно реагувати на запити ринку й потреби користувачів. А також – не стільки оцінювати свої результати, порівнюючи себе з конкурентами, скільки вдосконалюватись, «прокачувати» слабкі сторони та прагнути стати «Комп’ютерним Всесвітом», який з кожним новим роком ставатиме кращим за себе рік, два чи три тому. Я вірю, що 2021 рік буде значно кращим за попередній, а наша команді готова до амбітних викликів!

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

Раздел: Интервью >

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Лучшие компании

 

Личности

Блоги