Логістика

 • ТМ
  Електромобілі для міської логістики та доставки «останньої милі»

  Електромобілі для міської логістики та доставки «останньої милі»

  • 19 вересня 2023
  Спеціальний транспорт для міської логістики та доставка «останньої милі» сьогодні стала важливою послугою у нашому повсякденному житті. Будь то доставка продуктів харчування з ресторанів та супермаркетів, квіти, пошта, клієнт отримує максимальну віддачу від послуг доставки останньої милі, щоб отримати своє замовлення прямо до порога чи робочого місця.
  детальніше
 • ТМ
  Ми можемо собі дозволити працювати з кожним клієнтом особисто! — власники логістичної компанії OneWhale Андрій Колбін і Віта Фаріонік

  Ми можемо собі дозволити працювати з кожним клієнтом особисто! — власники логістичної компанії OneWhale Андрій Колбін і Віта Фаріонік

  • 14 вересня 2023
  Ми займаємось контейнерною логістикою та всім, що з нею пов'язано. Загальний досвід роботи OneWhale – близько 20 років. Ми бачимо себе невеликою компанією та усвідомлено не масштабуємо бізнес з погляду обсягів перевезень.
  детальніше
 • ТМ
  Як запустити РЦ за 2 дні та спланувати відкриття наступних об’єктів з урахуванням розвитку торговельної мережі?

  Як запустити РЦ за 2 дні та спланувати відкриття наступних об’єктів з урахуванням розвитку торговельної мережі?

  • 14 серпня 2023
  Як розвивалася логістика при масштабуванні мережі магазинів відомого українського ритейлера та хто допомагав йому у налагодженні логістичних процесів? Чи можливо запустити РЦ у рекордно короткі 2 дні та що для цього слід зробити? Які виклики необхідно подолати та які результати можна отримати?
  детальніше
 • Alterra Group відновлює будівництво складського комплексу Київській області

  Alterra Group відновлює будівництво складського комплексу Київській області

  • 02 серпня 2023
  Девелопер Alterra Group оголошує про відновлення будівництва сучасного складського комплексу JOULe, який буде розташований у селі Святопетрівське Київської області. На початку липня розпочалися підготовчі роботи та будівництво, а здача обʼєкта в експлуатацію запланова на 1 квартал 2024 року.
  детальніше
 • Комплексне рішення для логістів від EDIN та Consolid

  Комплексне рішення для логістів від EDIN та Consolid

  • 06 липня 2023
  Спільне рішення EDIN та Consolid створює ефект синергії, дозволяючи бізнесу ефективно та раціонально вирішити весь комплекс питань, пов'язаних із впровадженням електронних товарно-транспортних накладних з мінімальними витратами ресурсів і низкою додаткових переваг.
  детальніше
 • Що ви повинні знати про перевезення зернових і сипких вантажів: 8 особливостей

  Що ви повинні знати про перевезення зернових і сипких вантажів: 8 особливостей

  • 05 липня 2023
  Перевезення зернових і сипких вантажів — одна з ключових послуг логістичних компаній. Зі свого боку перевезення зернових і сипких вантажів є критично важливою складовою в сільськогосподарському секторі та інших промислових галузях. Логістичні компанії, що спеціалізуються на цій сфері, відіграють важливу роль у забезпеченні ефективного транспортування цих товарів від виробників до споживачів.
  детальніше
 • Асоціація KONSORT. Ми — точка росту вашого бізнесу

  Асоціація KONSORT. Ми — точка росту вашого бізнесу

  • 03 липня 2023
  Ми — технологічний партнер для підприємців. Для тих, хто кожного дня придумує, створює, тестує, перероблює, запускає і знову придумує. Допомагаємо прокачати власну справу та вивести її на новий рівень ефективності. Створюємо обладнання для автоматизації виробництва й логістики: рольганги, калібратори, конвеєри, лінії для транспортування, сортування та переробки і навіть те, чого поки не придумали.
  детальніше
 • Девелопер Alterra Group побудує під Львовом бізнес-хаб PROSTIR (11 126 м2). Що там буде?

  Девелопер Alterra Group побудує під Львовом бізнес-хаб PROSTIR (11 126 м2). Що там буде?

  • 28 червня 2023
  Девелопер Alterra Group, відомий в першу чергу масштабним проектом PORT під Львовом продовжує впроважувати нестандартні підходи до складської нерухомості в Україні. Компанія оголосила про будівництво нового проєкту – бізнесу-хабу PROSTIR.
  детальніше
 • ТМ
  Імпорт і експорт авіавантажів

  Імпорт і експорт авіавантажів

  • 26 червня 2023
  Авіаперевезення вантажів є життєво важливою складовою сектору логістики, адже вони забезпечують швидке та надійне транспортування товарів по всьому світу. Та в останні роки світова авіалогістика стикається з чималими перешкодами та надскладними викликами – тривалий процес відновлення після пандемії, загальне погіршення економічної ситуації, висока інфляція, нестача персоналу в аеропортах і пов’язані з цим страйки, війна в Україні тощо. Все це стало непростим випробуванням і для міжнародної логістики, і для зовнішньо-економічної діяльності у світі.
  детальніше