24 июня 2021

Візит німців на пивоварню “Уманьпиво”

Візит німців на пивоварню “Уманьпиво”

8429

28-29 травня пивоварню “Уманьпиво” відвідали колеги з Німеччини. На виробництво з візитом приїхали спеціаліст з фільтрації Патрік Грубер та власник крафтової броварні “Fleisbacher Brauerei” Вальдемар Міхаеліс.

Німецькі колеги відвідали виробництво, аби провести аудит та дати свої рекомендації щодо вдосконалення процесу фільтрації пива. Крім того, Патрік та Вальдемар були на лінії розливу та поспілкувались із керівництвом підприємства, обговорили майбутню співпрацю та проконтролювали відповідність процесів виробництва стандартам пивоваріння Німеччини.

Пивоварня “Уманьпиво” вже не перший рік співпрацює зі спеціалістами з Німеччини. Наприклад, рецепти лінійки пива бренду Waissburg розробила Сандра Торманн - спеціалістка з династії баварських пивоварів, яким належить сімейна броварня Landsberger Brauerei. Сандра також особисто приїжджала на підприємство, щоб прослідкувати за технологією виготовлення пінного напою.

Крім того, “Уманьпиво” активно співпрацює із німецькою Академією пивоваріння Doemens (Графельфінг, Баварія). У межах цієї співпраці пивоварню відвідував професор Блюмельхубер з метою провести аудит з енергозаощадження.

“Уманьпиво” - чи не єдина українська пивоварня, яка так активно співпрацює з європейськими колегами, переймаючи досвід пивоварів, визнаних у всьому світі.

Довідка: Пивоварня «Уманьпиво» – український виробник пива, сидру, квасу та лимонаду. Це одна з найстаріших і найбільших пивоварень України, заснована у 1878 році. Підприємство випускає натуральне чисте пиво згідно з Баварським законом про чистоту пива 1516 року: тільки вода, солод і хміль та не використовує у виробництві жодних замінників солоду.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 

Раздел: Мировой опыт >

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Лучшие компании

 

Личности

Блоги