30 червня 2021

Sprint Post, Parcel & Express з мобільним скануванням

Sprint Post, Parcel & Express з мобільним скануванням

9359

На кожному і на останньому кілометрі відстеження доставки за допомогою Scandit - це можна зробити швидко, просто і економічно.

Мобільний комп'ютерний зір знижує вартість доставки

Scandit допомагає підприємствам, які займаються поштовими відправленнями, посилками і експрес-доставкою, скоротити витрати і час на безперервну доставку. Високопродуктивне програмне забезпечення для сканування використовується в додатках, які спрощують такі завдання, як завантаження, ідентифікація, сортування, пошук, відстеження і доставка.

Дивитися відео : натисніть тут

Технологія мобільного сканування Scandit робить безперервну доставку товарів більш індивідуальною 

Відстеження посилок в режимі реального часу від моменту відправлення до отримання (PUDO)

Використовуючи зручний мобільний додаток для сканування, співробітники можуть легко ідентифікувати посилки в розподільному центрі, а потім відстежувати їх і перевіряти їх доставку в пункті видачі.

Радуйте клієнтів своєчасною доставкою

Водіям служби доставки потрібно точна інформація про клієнтів та доставку в режимі реального часу протягом дня. За допомогою простого у використанні мобільного застосування для сканування вони завжди під контролем і на зв'язку з колегами.

Скоротіть витрати за допомогою перспективних програмних рішень

Заміна негнучкою інфраструктури на потужні мобільні програмні рішення знижує витрати на обладнання. А нові рівні ефективності і продуктивності відразу ж відбиваються на чистого прибутку.

Критична остання миля, де ланцюжок поставок електронної комерції стосується кінцевого споживача, вимагає спільних операцій від центру розподілу до точки доставки.

Перегляньте способи, за допомогою яких технологія мобільного комп'ютерного зору Scandit може забезпечити управління операціями доставки в реальному часі і підвищити швидкість 

Приклад використання центру розподілу

Співробітники можуть швидко і легко ідентифікувати, сортувати і завантажувати посилки і пакети в потрібні автомобілі за допомогою смартфона або планшета. Scandit перетворює будь-який смарт-пристрій з камерою в потужний сканер штрих-коду, тексту і зображень, який може скоротити час, необхідний для пошуку і пошуку, до 40%. 

Випадки використання точки доставки

Водіям необхідно швидко перевірити доставку посилок потрібній людині в потрібне місце в повному обсязі і в повній цілості. За допомогою мобільного додатку для сканування на базі Scandit поставки можуть реєструватися в операційній системі в режимі реального часу. Використовуючи політику BYOD, штат співробітників можна швидко розширити за допомогою мобільного додатку на власних смартфонах співробітників.

Сценарії використання самовивозу (PUDO)

Пункти доставки різноманітні і можуть змінитися в короткі терміни. Тому відстеження посилок в режимі реального часу до і від точок взаємодії з клієнтами, таких як склади, заправні станції, цілодобові магазини, безпечні камери схову або незалежні постачальники послуг, має вирішальне значення. За допомогою зручного додатки для сканування штрих-кодів на смартфоні співробітники можуть завжди отримувати інформацію про доставку.

Fredrik Stavik Chief Product Officer, Helthjem:

"Швидкість і точність сканування є для нас вирішальним фактором, що допомагає залучати та утримувати клієнтів в нашій службі доставки. Scandit завжди був на висоті, дозволивши нам перевершити наші основні KPI: швидкість і якість обслуговування клієнтів. "

Якщо у Вас є питання - будь ласка, звертайтесь!

 

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 

Раздел: Світовий досвід >

Теги:

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від спаму

Повідомлення*

Кращі компанії

Особи

Блоги