07 декабря 2018

Як виглядатимуть компанії майбутнього?

Як виглядатимуть компанії майбутнього?
315

Міжнародні бренди TACK/TMI та Gi Group 11 грудня 2018р. проводять зустріч з ТОП-менеджментом найвпливовіших бізнесів в Україні для визначення трендів, що формуватимуть майбутні організації та компанії з перспективою на наступні 20 років. В якості інструментів для проведення зустрічі будуть використані нові для українського ринку комунікаційні технології.

TACK/TMI Україна та Gi Group збирають своїх клієнтів та партнерів відсвяткувати дві знакові події:

- 20 років TACK/TMI в Україні

- вихід Gi Group на український ринок

Під час NEXT20 Future Talks окрім святкування також відбудеться обговорення і визначення того, як виглядатиме наш ринок через 20 років. Ця зустріч включає в себе:

- інтерактивні обговорення

- панельну дискусію за участі ТОП-менеджерів про те, якими є характерні риси та задачі організацій майбутнього

- on-line оцінку «Agility in the workplace»

- виступ запрошеного спікера

- фуршет та нетворкінг

TACK/TMI Україна є одним з лідерів вітчизняного ринку бізнес-навчання та консалтингу з досвідом, успішність якого вимірюється більш ніж 100 тисячами учасників навчання з 16 країн світу та географією проектів в 12 країнах (Європа, США, Кавказ, Азія). Третина компаній-клієнтів TACK / TMI Україна мають штат, що перевищує 3000 співробітників.

100% тренерів, що проводять навчання мають міжнародні дипломи та кваліфікації.

- Модератором панельної дискусії виступає Ірина Губар - провідний міжнародний консультант та коуч, що є також керуючим партнером TACK/TMI Україна.

- Ґест-спікер – Pasquale Gravina - багатократний чемпіон Європи, світу та Олімпійських змагань з волейболу, який зараз обіймає посаду Директора зі стратегічних продажів в Gi Group.

Захід відбудеться 11 грудня 2018 року з 14.00 до 20.00 у залі "Європейський" Президент готелю (м. Київ, вул. Госпітальна, 12).

Необхідна акредитація bit.ly/NEXT20Reg      

Дізнатись більше про NEXT20 FUTURE TALKS: ua.tacktmiglobal.com/next20 

Додаткова інформація за телефоном: +380 50 331 8225

TACK/TMI Україна Створена в 1994 р компанія КМК Бізнес Тренінг є одним із засновників тренінгового ринку України. З 1998р. компанія КМК Бізнес Тренінг є єдиним асоціативним членом TACK International в Україні, а до 2004р. і в СНД.

ТАСК International з 1948 р - є визнаним експертом в галузі продажів і управління продажами та пропонує практичні рішення більш ніж в 50-тістранах світу. У 2005 році компанія КМК Бізнес Тренінг стала ліцензіатом міжнародної компанії TMI.

TMI - міжнародна мережа тренерів і консультантів з 40 країн (400 осіб), створена в 1975 р в Данії. TMI Ukraine надає послуги консалтингу для розвитку персоналу на основі know-how методології TMI.

Gi Group є однією з провідних світових компаній, що надають послуги з розвитку ринку праці. Група активно працює у сфері тимчасового та постійного персоналу, вдосконаленого аутсорсингу, пошуку та підбору, тренінгів, перепідготовки кадрів, кадрового консалтингу, а також у різноманітних допоміжних заходах.

Завдяки безпосередній присутності та стратегічному партнерству, Gi Group працює у понад 40 країнах Європи, Америки, Азії та Африки. Gi Group є глобальним корпоративним членом Світової конфедерації зайнятості (раніше - CIETT). У 2017 році Gi Group забезпечила кадрами понад 20 000 компаній, оборот яких складав 2 млрд. Євро. Група має понад 500 філій по всьому світу і має 3000 співробітників.

Читайте также: Конкурент Uber решил подать заявку на регистрацию IPO

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua 

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги