11 лютого 2019

Тернопіль претендує на проведення Форуму AGROPORT у 2020 році

Тернопіль претендує на проведення Форуму AGROPORT у 2020 році
1184

AGROPORT розширює свою географію. Днями організатори заходу ознайомились з можливостями Тернополя – місто претендує на проведення Форуму у 2020 році. Про це повідосляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

"Ми відгукнулися на ініціативу місцевого бізнесу. Висока зацікавленість регіональних підприємців – для нас найважливіша умова, – говорить Дмитро Титаренко, генеральний менеджер проекту AGROPORT
Ukraine. – Особливість нашого Форуму в тому, що ми намагаємося максимально наблизитися до споживача. І мова не тільки про відстані, хоча для фермерів це теж дуже важливо, – ми робимо акцент на регіональних особливостях. Тому компанії-учасники пропонують саме ті технології та техніку, які найкраще підходять саме для цієї місцевості.

Нагадаємо, що вже традиційно AGROPORT проходить у Львові, Херсоні та Харкові і охоплює Західний, Південний та Східний регіони. Але за відгуками учасників та відвідувачів заходу, цього недостатньо – попит значно вищий. Тому й постало питання про нові майданчики, а також про нові напрямки діяльності. Планується, що AGROPORT в Тернополі поєднає аграрну та деревообробну промисловість. Одним із ініціаторів проведення заходу в цьому місті стала компанія "Мост-Україна", яка працює на ринку обладнання для деревообробки, та Українська асоціація деревообробного обладнання.

"Наша компанія – постійний учасник AGROPORT і бачимо значну віддачу від цих заходів, – розповідає керівник компанії "Мост-Україна" Олександр Твердохліб.– Звісно, для нас найцікавіші західні регіони, де є великі обсяги деревини і певні традиції. Здавна на Західній Україні хороші господарства (а кожен фермер – добрий господар), мали невеликі пилорами для власних потреб. В багатьох регіонах Європи ця практика, до речі, існує й сьогодні. Ми б хотіли відродити цю традицію. Тому запропонували Тернопіль для проведення виставки і плануємо стати її співорганізаторами".

Свою підтримку в проведенні заходу пообіцяла і обласна влада: АПК є основою економіки Тернопільщини, в області працює майже 1100 господарств і вона один з лідерів у виробництві сільськогосподарської продукції. Тому сучасні технології і новинки техніки тут дуже затребувані."На Тернопільщині є всі необхідні передумови для проведення AGROPORT, – пояснює Дмитро Титаренко. – По-перше, в області багато сільгоспвиробників.

По-друге, вдале географічне розташування – фактично місто знаходиться в центрі західного регіону. І, по-третє, є хороша логістика і потрібна інфраструктура – аеропорт для проведення заходу, а також готелі, ресторани, туристичні об'єкти. Треба сказати, що туристична привабливість має дуже велике значення і для бізнес-заходів. Думаю, багато хто з потенційних учасників захоче відвідати це гарне місто з багатою історією та смачною кухнею".

Нагадаємо, що форум з розвитку фермерства AGROPORT West Lviv 2019 відбудеться 21-23 березня в аеропорту ім. Данила Галицького.

Читайте також: Польша будет выращивать больше органических продуктов

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги