12 февраля 2019

Торговельні мережі «Вопак» та «ПАККО» оновлять частину своїх торгових точок

Торговельні мережі «Вопак» та «ПАККО» оновлять  частину своїх торгових точок
799

У 2019 році мережі «Вопак» та «ПАККО» зосередяться на оновленні значної частини своїх торгових точок. У магазинах планують облаштувати спеціальні food-зони, кавові "острівці",  кондитерські вітрини та вітрини із запашною випічкою. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

За словами генерального директора Сергія Дружука, це  дозволить  оптимізувати та підвищити ефективність діяльності торгових мереж, а також інвестувати у розвиток нових торгових точок . 

«Переформатування кількох торгових точок та їх модернізація показали свій результат. Виторг  на магазинах, де ми обладнали пекарні,  зони food-to-go, кавові острівці , зріс в середньому на 25%. В нинішньому році ми продовжимо оновлення магазинів. Найближчим часом плануємо охопити Івано-Франківський регіон, де працює 21 магазин наших мереж» , - поділився планами Сергій Дружук.

Пріоритетними  у стратегії розвитку торговельної мережі «Вопак» на 2019 рік є продаж франшизи «Вопак експрес». Наразі ведуться переговори щодо співпраці з кількома потенційними партнерами-франчайзі. Завдяки розвитку франчайзингу ритейлер планує масштабувати свою бізнес-модель на нових ринках та розширити присутність торгової мережі у нових регіонах країни. Зокрема, географія продажу франшизи «Вопак експрес» окрім західних областей додатково охоплює Вінницьку, Житомирську, Київську  області та місто Київ.

Нагадаємо, у 2018 мережі демонстрували помірне зростання. Зокрема, відкрилося три нових магазини - супермаркет «Вопак» у місті Вараш на Рівненщині та перший експрес-маркет «Вопак експрес» у новому форматі у місті Івано-Франківськ. Наприкінці року компанія відкрила 14 торгову точку мережі гуртівень «ПАККО» у місті Радехів на Львівщині. 

Серед інших впроваджень у мережі здійснено перехід частини магазинів на системи LED освітлення, а також проведено заміну холодильного обладнання у значній частині торгових точок.  У 2019 році робота над цими проектами продовжується.

Читайте также: Biedronka набирает сотрудников, которые говорят на украинском

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

  

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также