12 июня 2019

В Дніпрі відкрито новий АЗК WOG

В Дніпрі відкрито новий АЗК WOG
581

Мережа АЗК WOG відкрила новий автозаправочний комплекс. Об’єкт розпочав роботу у червні 2019 року за адресою м. Дніпро, Індустріальний р-н, вулю. Марії Лісіченко, 6 (Героїв Громадянської війни). Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Заправка в Дніпрі побудований з нуля та обладнаний трьома паливнороздавальними колонками з конфігурацією 4Х8. На новому АЗК реалізовується п’ять видів пального: ДП, ДП+, М-95, А-95, М-92. На АЗК встановлено АГЗП модуль.

У торговому залі АЗК працює WOG MARKET, де клієнти можуть придбати товари першої необхідності: продукти харчування, напої, автохімію та інші дрібнички. Також облаштовано WOG CAFE. Тут пропонують різноманітні напої та широкий вибір страв: хот-доги, гамбургери, перші та основні страви, салати, десерти та багато іншого.

Об’єкт стане 22 в Дніпропетровській області. Як і на інших АЗК, на новій заправці діятиме програма лояльності PRIDE, яка дозволяє накопичувати бонуси і витрачати їх на наступні покупки пального, продукції в WOG CAFE і WOG MARKET. Також тут можна скористатися сервісом WOG PAY, що дозволяє платити за пальне, не виходячи з авто.

Читайте також: Канада отказывается от пластика

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги