19 июля 2019

Агропорт встановив рекорд у Херсоні

Агропорт встановив рекорд у Херсоні
339

Гості заходу Агропорт Південь Херсон мали змогу продегустувати близько 100 літрів ягідного морсу, виготовленого з понад 150 кілограмів органічних плодів кизилу. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Цей рекорд покликаний привернути увагу до органічного сільського господарства. «Розвиток органічного сільського господарства – одна з ключових тем сьогоднішнього Агропорту в Херсоні. Цій темі присвячена дискусійна панель під назвою «Органіка: 15 днів до закону». Для ще більшого привертання уваги до питання розвитку органіки в Україні сьогодні на Агропорт Південь Херсон 2019 був встановлений черговий національний органічний рекорд», - розказав Дмитро Титаренко, Organic Export Promoter та керівник проекту Агропорт Україна.

Це досягнення було зареєстроване представниками Національного реєстру рекордів.

«До речі, сам морс отримав органічний сертифікат від «Органік Стандарт». А готували його разом з нашими партнерам – шеф поварами з західної шеф-групи, разом з якими в нас вже багато кулінарних звершень, зокрема й наш перший органічний рекорд – каша з м’ясом. Це вже третій національний рекорд, встановлений в рамках Агропорту. Минулого року місцеві кухарі приготували 407 кг салату з капусти, цибулі, моркви, помідорів та зелені», - нагадав Дмитро Титаренко.

Читайте також: Сільпо откроет 17 новых магазинов в 2019 году

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги