16 сентября 2019

«Епіцентр» випустив власні еко-торби

«Епіцентр» випустив власні еко-торби
936

Компанія «Епіцентр» запровадила екологічну ініціативу  - вусіх торговельних центрах національної мережі з’явилися багаторазові стильні еко-сумки #ТобіТорба. Об этом сообщает TradeMaster.UA со ссылкой на сайт комании.

Хештегом з провокаційним надписом «#ТобіТорба, якщо не дбатимеш про довкілля» мережа «Епіцентр» вирішила привернути увагу покупців до проблеми охорони навколишнього середовища.

Еко-торби #ТобіТорба для мережі «Епіцентр» зроблені в Україні. Їх виготовляють з екологічно чистого нетканого матеріалу сучасного – спанбонду. Він має унікальні властивості та високу якість: дуже стійкий до температурних перепадів, не утворює токсичних викидів, практичний у використанні та підлягає повторній переробці.

Переваги такої торби в легкості, зносостійкості, високій міцності та водонепроникності. А ще #ТобіТорба має доступну ціну – еко-торба розміром 50х40 см коштує всього 24,90 грн.

Еко-торби знаходяться на прикасовій зоні, тож кожен покупець може зробити свій вибір: придбати звичайний поліетиленовий пакет чи обрати сучасну та модну екологічну торбу, свідомо дбаючи про захист навколишнього середовища. Спанбонд розкладається при утилізації за 10-12 місяців на відкритому повітрі та за 3 роки – у  закритому від сонця середовищі. Для порівняння: строк розкладання звичайних пластикових пакетів – 150-200 років.

«Оскільки поліетиленові пакети завдають значної шкоди навколишньому середовищу, ми вирішили запропонувати нашим покупцям екологічну альтернативу традиційній поліетиленовій упаковці, - зазначає керівник Департаменту зі зав’язків з громадськістю ТОВ «Епіцентр К» Юлія Чудновець. - Еко-сумки з’явились у продажу в мережі «Епіцентр» ще в 2015 році. Великий вибір цієї продукції можна знайти на полицях у відділі «Деко». Але щоб додатково звернути увагу покупців на цей продукт, ми розташували еко-торби на прикасовій зоні. Сподіваємось, що вони користуватимуться популярністю у наших покупців».

Нові еко-торби #ТобіТорба, виготовлені на замовлення мережі торговельних центрів «Епіцентр», повністю відповідають законодавчим нормам ЄС, зокрема, директиві 94/62/ЄС «Упаковка та її відходи», в якій чітко перелічуються властивості, що мають бути в сучасної екологічної упаковки. А ще – використання спанбонду у якості матеріалу для екологічної упаковки торік рекомендувала рітейлерам організація охорони навколишнього середовища Greenpeace.

 Читайте также: В КОВЕЛЕ ОТКРОЮТ НОВЫЙ “ЭПИЦЕНТР”

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 <

 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги