02 декабря 2019

У листопаді торговельна мережа «Наш Край» відкрила три магазини на умовах франчайзингу

У листопаді торговельна мережа «Наш Край» відкрила три магазини на умовах франчайзингу
426

Родина магазинів мережі «Най Край» поповнилася трьома новими закладами, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

У смт. Куликівка (Чернігівська обл.) розпочав роботу заклад у форматі «біля дому» за адресою вул. Шевченка,1-Б, площею 270 кв. м і трьома касами. Для покупців працюють відділи: Food to Go, м’ясний відділ, власна випічка та кулінарія.

Ще один магазин працює у м. Володимир-Волинський (Волинська обл.) у форматі «біля дому», за адресою вул.Устилузька,63, двома касами, площею 233 кв. м. Він пропонує покупцям широкий асортимент власної випічки, кулінарії, м’яса та швидких перекусів у відділі Food-to-Go. Завжди є свіжоспечений подовий хліб та риба власного копченя.

Третій магазин відкрився у м. Нетішин (Хмельницька обл.) у форматі «експрес» за адресою вул. Будівельників,13, двома касами та торгівельною площею 115 кв. м. Працюють відділи власної випічки та Food-to-Go

У нових торгових закладах «Наш Край» діє програма лояльності, що дозволяє покупцям накопичувати бонуси й економити на наступних покупках.

Читайте також: Мережі «Наш Край» і SPAR працюють над власним серіалом

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги