02 декабря 2019

Мережа КОЛО відкрила 100-й магазин

Мережа КОЛО відкрила 100-й магазин
360

Мережа продуктових магазинів КОЛО не спиняє темпів розвитку, а навпаки, активно розширюється. КОЛО є одним із лідерів за кількістю відкритих магазинів в 2019 році серед представників рітейлу, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

30 листопада відкрився вже 100-й магазин мережі КОЛО за адресою м. Київ, вул. Попова 2-В.
З приводу такої визначної події КОЛО влаштувало свято для покупців магазину.

Нагадуємо, що КОЛО – це мережа продуктових магазинів формату «біля дому» з великим асортиментом товарів, смачною кавою, що виготовляється у професійних автоматах німецької компанії WMF, та свіжою випічкою.

Усі бажаючі мали змогу відвідати дегустацію та спробувати на смак товари власної торгової марки КОЛО, а також свіжу випічку від ТМ «Рудь», яка продається в усіх магазинах КОЛО.

Також мережа проводила святковий розіграш смачних подарунків серед покупців магазину. А всі діти отримували яскраві кульки.

Святкову атмосферу заходу створювала запальна музика та ведучий, який розважав гостей та дарував усім гарний настрій.

На 2020 рік у мережі КОЛО ще амбітніші плани – відкривати нові магазини в Києві та області, покращувати стандарти своєї роботи та впроваджувати нові цікаві формати, щоб бути ще ближче та доступніше до покупців.

Читайте також: Сеть КОЛО представила новый формат магазинов – «КОЛО Кафе»

 

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги