13 декабря 2019

«Епіцентр» запустив галереї «Деко» у новому форматі

«Епіцентр» запустив галереї «Деко» у новому форматі
1445

У 2020 році у новій концепції запрацює 20 магазинів, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Національна мережа торговельних центрів «Епіцентр» відкрила оновлені галереї «Деко» (посуд, текстиль та подарунки) у новому концепті.

Повністю змінилося візуальне оформлення галерей, а товарні пропозиції зібрані в колекції та єдині стилістичні рішення.

У основі концепту лежить бажання зробити покупки зручними та швидкими, змістивши фокус із зовнішнього оформлення торговельного залу на сам товар. Для оформлення залу обрані сучасні стилістичні тенденції, які за рахунок використання темних кольорів покликані створити атмосферу домашнього затишку та сфокусувати погляд клієнта на самому товарі.

Тепер в торговому залі буде знаходитися більше товару, що дозволить покупцю не чекати консультанта, а одразу взяти все необхідне. Зміна зонування та зручна навігація допоможуть оглянути весь асортимент галереї та швидко зробити вибір.

«Через швидкий темп життя та стреси люди все більше прагнуть до домашнього затишку. Ми хочемо запропонувати клієнтам нову культуру домашнього побуту та якості життя, - розповідає директор напрямку «Деко» мережі «Епіцентр» Анна Бондарєва. – У наших галереях товар буде об’єднано в колекції, що дозволить, наприклад, одразу обрати весь посуд для кухні в одному стилі. Такий підхід зумовлений тим, що сьогодні клієнти дорожать своїм часом та прагнуть отримувати комплексні рішення».

Асортимент «Галереї Деко» один з найбільших на ринку України - понад 60 тис. позицій. Він постійно змінюється – за рік оновлюється на 90%.

Наразі у новому форматі працюють «Галереї Деко» у трьох торговельних центрах – у столичних ТЦ на вул. Кільцева дорога, 1Б та пр. П.Григоренка, 40, а також в оновленому торговельному центрі у м. Бориспіль.

У найближчих планах мережі відкриття оновлених галерей «Деко» ще у 6 містах України. До кінця 2020 року у новому концепті планують відкрити ще близько 20 магазинів.

Читайте також: «Епіцентр» до новорічних свят розпочав фестиваль дизайнерських ялинок «Ялинка ART FEST»

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги