28 января 2020

У 2019 році корпорація «АТБ» на 34 % збільшила суми сплати податків

У 2019 році корпорація «АТБ» на 34 % збільшила суми сплати податків
233

За підсумковими результатами роботи в 2019 році група компаній «АТБ» встановила власний рекорд з сплати податків й зборів до бюджетів різних рівнів, досягнувши позначки у 12,6 млрд грн, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на пресс-реліз компанії.

Як повідомив генеральний директор корпорації «АТБ» Борис Марков, такі високі темпи нарощування бюджетних платежів компанія тримає вже кілька років поспіль.

Якщо у 2017 році загальна сума сплати підприємствами компанії податків й зборів до бюджетів різних рівнів складала 6,58 млрд. грн., то у 2018 році вона дорівнювала 9,4 млрд. грн, що на 30 % більше за попередній рік, а у 2019 році темпи приросту склали вже 34 % та становили 12,6 млрд. грн. Це дозволяє корпорації «АТБ» протягом ряду років входить в ТОП-10 найбільших платників податків оптової та роздрібної торгівлі в України.

«Фінансовий результат роботи корпорації у 2019 році був досягнутий у непростій маркетинговій ситуації, значних курсових коливань та змін споживацького попиту. Ми задоволені отриманим результатом, який демонструє нашу відданість роботі, прозорість та законослухняність у веденні бізнесу», - підкреслив Борис Марков.

Читайте також: Сеть магазинов «АТБ-Маркет» охватила всю Украину

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги