27 марта 2020

Мережа АЗК UPG інвестувала в поповнення автопарку

Мережа АЗК UPG  інвестувала в поповнення автопарку
310

Українська мережа АЗК UPG  інвестувала в поповнення рухомого складу, відтак цього місяця автопарк компанії поповнився на 8 газовозів та 25 бензовозів, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Традиційно мережа заключила контракт з компанією Everlast, яка протягом 10 років виготовляє спеціалізовані автомобілі для UPG. Цього року компанія замовила партію з 25-ти бензовозів масою у 32м³, що дозволяє їздити дорогами України без перевантажень і при цьому транспортувати максимально можливий обсяг продукту.

Також Everlast відвантажила UPG партію з 8-ми газовозів обсягом 46 м³, виконаних за стандартами ЄС. Всі машини укомплектовані об'ємно масовими витратомірами призначеними для вимірювання щільності, обсягу, температури і ваги скрапленого газу (LPG).

Відтак, автопарк UPG налічує понад 165 автомобілів.
Нагадаємо, мережа автозаправних комплексів UPG представлена на паливному ринку України з 2013 року та  нараховує близько 60 об'єктів у всіх областях. Паливна компанія «Укрпалетсистем», яка володіє брендом UPG, також спеціалізується на оптових поставках нафтопродуктів з Білорусі та є генеральним вітчизняним партнером ЗАТ «БНК».

Читайте також: WOG безкоштовно надасть пальне для карет швидкої допомоги

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги