31 марта 2020

«Епіцентр» передав лікарням Хмельниччини чергову партію обладнання для боротьби з коронавірусом

«Епіцентр» передав лікарням Хмельниччини чергову партію обладнання для боротьби з коронавірусом
863

Група компаній «Епіцентр» передала Хмельницькій інфекційній лікарні медичне обладнання для боротьби з коронавірусом. Медичний заклад, який має приймати пацієнтів з COVID-19, отримав палатний рентген-апарат DIG-1100, який дає можливість проводити дослідження безпосередньо в ізоляційному боксі не транспортуючи пацієнта, а також ларингоскоп та інфузійні насоси. Лікарів забезпечили захисними костюмами, окулярами, масками, респіраторами та дезінфікуючими засобами, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

«Компанія «Епіцентр» працюючи в оперативному штабі з протидії коронавірусу при Хмельницькій ОДА, оперативно реагує на потреби лікарень та надає медичним закладам необхідне обладнання та засоби захисту», - зазначає представник оперативного штабу по боротьбі з коронавірусом у Хмельницькій області від компанії «Епіцентр» Світлана Павлишина.

В рамках планового забезпечення медичних закладів «Епіцентр» раніше передав Хмельницькому обласному лабораторному центру найсучасніше обладнання для проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), що дає можливість виявити Covid-19 - ампліфікатор Real-time CFX-96 Touch.

Цього тижня очікується надходження в Україну перших 100 апаратів штучної вентиляції легень, замовлених компанією «Епіцентр». Їх першочергово отримають інфекційні лікарні, що прийматимуть хворих. Друга партія надійде в кінці квітня. Строки поставок третьої партії наразі узгоджуються.

Як зазначив голова Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитро Габінет «Ми бачимо, що зараз ситуація з поширенням коронавірусу в області контрольована, тому сподіваюся, що та допомога, яка надана лікувальним закладам як за кошти держави, обласного бюджету, такі і за кошти бізнесу зараз нам не знадобиться і буде використана у майбутньому для профілактики та лікування звичайних хвороб. Але ми маємо бути готові до тих викликів, які сьогодні стоять перед нами», - сказав голова адміністрації Дмитро Габінет.

В «Епіцентрі» підкреслили, що допомогу отримають всі обласні центри України. Засновники компанії «Епіцентр» Олександр та Галина Гереги створили  оперативний штаб, який знаходиться у постійному контакті з місцевою владою та реагує на потреби регіонів, забезпечуючи лікарів масками, респіраторами та дезінфікуючими засобами. Для цього «Епіцентр» сформував перший транш фонду у розмірі 150 млн грн.

«Епіцентр», як соціально-відповідальна компанія, відгукнулась на ініціативу президента та долучилася до роботи з протидії розповсюдженню пандемії. Між представниками великого бізнесу було розподілено обов’язки по забезпеченню країни обладнанням та медикаментами, необхідними для боротьби з коронавірусом. Ми взяли на себе місію поставити у всі обласні центри України апарати штучної вентиляції легень та взяли кураторство над Хмельницькою областю по забезпеченню закладів охорони здоров’я обладнанням та засобами захисту», - пояснив засновник компанії «Епіцентр» Олександр Герега.

Читайте також: «Епіцентр» виділив 150 млн грн на боротьбу з коронавірусом

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги