01 апреля 2020

Нова послуга від COMFY: «Кредит на дивані»

Нова послуга від COMFY: «Кредит на дивані»
291

Відсьогодні COMFY пропонує отримати кредит, не виходячи з дому. Послуга «Кредит на дивані» забезпечує покупця товаром та вигідними умовами кредитування. COMFY та ОТП Банк допоможуть дотримуватися правил самоізоляції та завітають прямо додому, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на пресс-реліз компанії.

В умовах карантину та самоізоляції COMFY продовжує спрощувати процеси, щоб вибір та отримання техніки були зручними та безпечними. Після реалізації безконтактної доставки наступним кроком стала оптимізація кредитування. Відтепер кредит доступний в один клік — просто та безпечно.  

«Кредит на дивані» — нова послуга COMFY сумісно з ОТП Банк. Наразі проект працює у пілотному режимі для жителів Києва, найближчим часом послуга з’явиться і в інших містах України. «Кредит на дивані» передбачає безвідсотковий пільговий період.

«Кредит повністю із дому — мрія, яку прискорив карантин» — коментує керівник e-commerce COMFY Марія Назаренко.

Щоб купити техніку на вигідних умовах, клієнтам інтернет-магазину COMFY потрібно при замовленні товару на сайті вибрати варіант дистанційного оформлення кредиту з доставкою товару. Оператор контакт-центру зв’язується в телефонному режимі для заповнення банківської анкети та пересилає банку фото документів, які потрібні для підтвердження особи позичальника. Процес розгляду та затвердження документів зазвичай займає близько 15 хвилин. Клієнт отримує замовлену техніку з адресною доставкою додому, і разом з нею кур’єр привозить пакет кредитних документів. Після перевірки товару та ознайомлення з паперами клієнт підтверджує оформлення кредиту.

Читайте також: COMFY здійснює безконтактну доставку

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги