02 июня 2020

IKEA працює над відновленням роботи інтернет-магазину в Україні

IKEA працює над відновленням роботи інтернет-магазину в Україні
314

Шведська компанія IKEA, найбільший у світі ритейлер меблів і товарів для дому, продовжує вирішувати технічні проблеми з власним інтернет-магазином, але не готова назвати точну дату відновлення його роботи, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

У травні IKEA офіційно з’явилася в Україні – було відкрито інтернет-магазин, а також оголошено про роботу над відкриттям фізичного магазину в майбутньому.

Проте попит українських споживачів на продукцію всесвітньовідомого бренду виявився настільки великим, що перевищив потужності сайту, і наразі компанія припинила приймання нових замовлень.

1 червня низка ЗМІ розповсюдила неперевірену інформацію, що IKEA відновить роботу інтернет-магазину до 8 червня, але в самій компанії заперечили це і наголосили, що наразі не можуть назвати точну дату.

«IKEA продовжує наполегливо працювати над розширенням своїх потужностей, щоб задовольнити високий попит на товари в Україні, який значно перевищив наші найсміливіші очікування. Однак наразі ми не готові назвати конкретну дату повного відновлення роботи магазину», - йдеться в офіційному повідомленні компанії.

Читайте також: IKEA запускає Інтернет-магазин в Україні

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги