02 июня 2020

МакДональдз і Фундація Дім Рональда МакДональда передають 1 000 000 грн для дитячих лікарень

МакДональдз і Фундація Дім Рональда МакДональда передають 1 000 000 грн для дитячих лікарень
602

1 червня 2020 року МакДональдз в Україні передає 1 мільйон гривень у Фундацію Дім Рональда МакДональда на потреби лікарень, де перебувають діти з COVID-19. Адресну допомогу отримає двадцять одна дитяча лікарня в Україні. Компанія закликає приєднуватися до благодійної ініціативи та зробити свій внесок на сайті Фундації rmhc.org.ua/donate, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз.

Минулі роки в червні МакДональдз традиційно проводив благодійну кампанію «Долонька Щастя», щоб зібрати фінансову допомогу й передати Фундації Дім Рональда МакДональда, яка допомагає батькам і дітям бути разом у лікарнях. Цього року, зважаючи на те, що ресторани закриті для відвідувачів, програма «Долонька Щастя» розпочнеться пізніше, але МакДональдз запрошує всіх долучатися до збирання коштів на допомогу лікарням, у яких перебувають діти з COVID-19. Зробити благодійний внесок дуже просто через сайт Фундації: rmhc.org.ua/donate. Ці кошти, на додачу до вже переданого 1 млн грн, будуть спрямовані на купівлю засобів захисту.

«Ми допомагаємо громадам, у яких працюємо: МакДональдз підтримує Фундацію Дім Рональда Макдональда вже п’ятьроків, і за цей час ми передали 35 млн грн на розвиток сімейно орієнтованої медицини, завдяки чому родини можуть перебувати з дітьми під час лікування. Цього разу ми вирішили додатково пожертвувати гроші на потреби лікарень, у яких лікуються діти з діагнозом COVID-19. Ми поетапно виходимо з карантину, але коронавірус ще не відступив, і нам треба пам’ятати, що все ще є люди, які потребують нашої допомоги», — розповідає про благодійну допомогу генеральна директорка МакДональдз Юлія Бадрітдінова.

Фундація Дім Рональда Макдональда в Україні з 2016 року працює над упровадженням принципів сімейно орієнтованої медицини, допомагаючи батькам бути поруч зі своїми дітьми під час тривалого лікування. З цією метою Фундація будує сімейні кімнати, де створює комфортні умови для того, щоб батьки могли відпочити, відновити сили та приділити час спілкуванню і грі з дитиною в атмосфері, яка не нагадуватиме про лікування.

«Ми знаємо, як важливо підтримувати одне одного в скрутні часи, і дуже раді, що в нас є така можливість. Фундація Дім Рональда МакДональда вже передала сумарно понад 1000 захисних наборів для лікарів у п’яти лікарнях, де працюють наші сімейні кімнати. Завдяки додатковій пожертві компанії МакДональдз ми зможемо підтримати медичні установи практично по всій країні. Щиро радіємо, що можемо бути корисними для наших лікарів у боротьбі з пандемією», — коментує отримання матеріальної допомоги директорка Фундації Галина Соловей.

Читайте також: МакДональдз починає працювати «на винос», відкриває літні майданчики й повертає Роял Чіз

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги