08 июля 2020

Наприкінці червня відкрилось три магазини мережі SPAR

Наприкінці червня відкрилось три магазини мережі SPAR
316

Наприкінці червня відбулось відкриття трьох магазинів SPAR: двох у Львівській області (м. Львів та смт. Східниця) та одного у Волинській (с. Світязь). Нові торговельні заклади працюють на умовах франчайзингу, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

У Львові магазин знаходиться за адресою вул. Залізнична,19. Його площа становить 164 м кв, працює  2-і каси, є відділи м’яса, власної випічки та зона Food to Go.

У смт.Східниця SPAR Express розташований за адресою вул. Шевченка, 92-А, площа 95м кв, а для обслуговування покупців працює 2-і каси.

У с. Світязь теж розпочав роботу SPAR Express. Адреса магазину вул. Жовтнева,59-А, площа 102 м кв, у закладі працює 2-і каси.

Сьогодні SPAR – одна з найбільших у світі мереж супермаркетів та гіпермаркетів, що складається з понад 13 000 магазинів, які діють у 50 країнах світу.

В Україні мережа розвивається за системою франчайзингу та пропонує 4 торгових формати: SPAR Express (магазини біля дому торговою площею до 200 кв.м), SPAR (супермаркети 200-800 кв.м), EUROSPAR (супермаркети 800-3000 кв.м), INTERSPAR (гіпермаркети більше 3000 кв.м). Ключові цінності SPAR для покупців - це широкий асортимент якісних і свіжих товарів, європейські стандарти обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта, комфорт і затишок в кожному магазині.

Читайте також: SPAR звітує про глобальний ріст продажів на 4,35% за 2019 рік

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги