05 августа 2020

Пивоварня «Уманьпиво» - учасник рейтингу «Українська народна премія»

Пивоварня «Уманьпиво» - учасник рейтингу «Українська народна премія»
289

Компанія «Уманьпиво» стала учасником Всеукраїнського рейтингу «Українська народна премія - 2020» у номінації «Найкраще пиво». Підтримати місцевого виробника – пивоварню «Уманьпиво» – можна до 31 серпня на офіційній сторінці організаторів проєкту.

«Не скажу, що номінація стала для нас несподіванкою. Адже ми докладаємо колосальних зусиль, аби наша продукція була не лише смачною, а й натуральною і якісною. Ми вирощуємо свій солод, принципово не застосовуємо жодних замінників, не економимо на складниках. Ми вчимося і набираємось досвіду у німецьких пивних експертів, удосконалюємо наше виробництво, встановлюємо найсучасніше обладнання. Робимо все для того, аби споживачі насолоджувалися якісним продуктом. Тож поява пивоварні «Уманьпиво» у цьому рейтингу лише підтверджує, що ми на правильному шляху. – каже СЕО компанії «Уманьпиво» Ігор Кисіль.

«Українська народна премія» –  це наймасштабніший в Україні щорічний конкурс, започаткований ще у 2013 році. Мета проєкту – визначити найкращі товари та послуги, представлені на вітчизняному ринку. При цьому роль журі виконують виключно споживачі. Голосування проходить онлайн. Переможці отримують відзнаку "Українська народна премія", що символізує беззаперечне народне визнання та довіру українців.

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги