22 февраля 2021

Aldi готується до впровадження e-commerce в Німеччині

Aldi готується до впровадження e-commerce в Німеччині
567

Aldi Nord та Aldi Süd мають намір об’єднати свою діяльність у сфері електронної комерції у Німеччині та, здається, найближчим часом готуються продавати продукти через інтернет. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на RetailDetail.

Наразі обидві компанії спільно заснували Aldi E-commerce Verwaltungs GmbH, що базується в Дюссельдорфі. У цьому спільному підприємстві обидві філії Aldi представлені порівну. Компанію очолюють набрані зовні менеджери. Мета - розробити спільний веб-магазин без регіональних відмінностей. Дотепер дискаунтер продавав непродовольчі товари лише у власній країні. Але зараз Aldi хоче продавати продукти харчування та інші товари через інтернет.

Aldi Süd вже має певний досвід роботи з електронною комерцією. Компанія має партнерські відносини з Deliveroo у Великобританії та Instacart у США. Таким чином, дискаунтер зміг розвивати діяльність в Інтернеті, не витрачаючи занадто багато інвестицій.

Тиждень тому було оголошено, що Aldi Süd поступово впроваджує глобальну стандартизовану ІТ-систему у своїй мережі магазинів. Ця нова система включатиме всі функції для електронної комерції та електронного харчування. Інвестиції становитимуть близько 1,5 млрд євро.

Читайте також: Aldi виходить на ігровий ринок

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги