01 апреля 2021

Україна підвищить рівень безпечності дитячих іграшок відповідно до норм ЄС

Україна підвищить рівень безпечності дитячих іграшок відповідно до норм ЄС
803

31 березня на засіданні Уряду прийнято постанову, якою вносяться зміни до Технічного регламенту безпечності іграшок. Зокрема, документ передбачає зниження вмісту деяких хімічних речовин у складі іграшок та матеріалах іграшок, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-службу Мінекономіки.

«Наша мета – забезпечити виробництво та обіг безпечних дитячих іграшок, вимоги до яких відповідатимуть європейським. Крім того, така відповідність стандартам ЄС сприятиме усуненню технічних бар’єрів у торгівлі між Україною та Європейським союзом, стимулюватиме експорт та підвищить конкурентоздатність українських виробників на міжнародних ринках», - прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Також постанова передбачає посилення відповідальності виробників і постачальників за безпечність продукції, що дозволить підвищити рівень захисту споживачів (зокрема, дітей).

Читайте також: Мінекономіки затвердило Настанови для виробників морозива

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги