07 апреля 2021

Експорт борошна з України впав до 10-річного мінімуму

Експорт борошна з України впав до 10-річного мінімуму
598

Експорт українського пшеничного борошна за підсумками березня 2021 року склав 4016 тонн, що є найгіршим результатом місячних поставок за останні 10 років, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

Про це заявив директор ОС «Борошномели України» Родіон Рибчинський в коментарі ІА «АПК-Інформ».

«Останній раз такий низький обсяг експорту в місячному еквіваленті фіксувався в 2010/11 роках, коли обсяг поставок пшеничного борошна з України за підсумками січня 2011 року становив 3445 тонни. Настільки негативний результат за обсягами експорту пшеничного борошна в березні ц.р. ще більш посилює негативну динаміку експортних поставок поточного сезону. Сумарно за 9 місяців сезону 2020/21 (липень-березень) експорт пшеничного борошна з України склав 97,3 тисяч тонн проти 266,5 тисяч тонн за аналогічний період минулого сезону», - уточнив він.

В асоціації сподіваються, що стрімке зниження цін на українську пшеницю на експортному та внутрішньому ринках, можливо, дещо покращить ситуацію з експортом борошна.

«При цьому загальний обсяг експорту пшеничного борошна з України за його підсумками не перевищить 120-130 тисяч тонн», - резюмував Рибчинський.

Читайте також: Ціна на українську картоплю падає внаслідок впливу імпорту

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги