07 апреля 2021

Мережа «Аптек Доброго Дня» у локдаун впроваджує безкоштовну доставку ліків

Мережа «Аптек Доброго Дня» у локдаун впроваджує безкоштовну доставку ліків
570

На період карантину (до 16.04.2021) згідно Постанови КМУ від 18.03.2021 №20 мережа «Аптек Доброго Дня» доставлятиме медикаменти по всій Україні (службами Нова Пошта, Укрпошта, Кур’єром) безкоштовно. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Аби знизити поріг захворюваності та забезпечити покупців якісними медикаментами безпечно та у швидкі строки – мережа аптек буде доставляти онлайн-замовлення ліків зручним для покупців способом. Таким чином компанія планує підтримати карантинні заходи, аби разом запобігти поширенню COVID-19 на території України.

Кожен покупець зможе отримати швидку доставку на онлайн-замовлення у період дії акції, обрати зручну локацію для отримання товару та отримати високоякісний сервіс обслуговування. При цьому сума замовлення та кількість товарів не має значення.

Виключення складають:
- засоби, що відпускаються виключно за рецептом, крім тих, які реалізовуються по програмі «Доступні ліки» за е-рецептом;
- наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори;
- сильнодіючі та отруйні лікарські засоби;
- засоби, що потребують особливих умов зберігання. 

Подробиці уточнюйте у операторів або на сайті мережі «Аптек Доброго Дня».

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги