12 апреля 2021

Торгові центри Caruso почали приймати плату за оренду біткоінами

Торгові центри Caruso почали приймати плату за оренду біткоінами
817

Розкішні торгові центри американського девелопера Ріка Карузо почнуть приймати плату за оренду площ біткоінами. Експеримент буде проведено в шопінг-молі Grove, а також в інших об'єктах комерційної і житлової нерухомості під керуванням магната з Лос-Анджелеса. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Los Angeles Times.

Одним з перших орендарів, який зможе оплачувати оренду в bitcoin, стане Ілон Маск. Його компанія орендує площу під салон Tesla в бренд-центрі Americana в Глендейле.

Карузо повідомив, що його компанія направила інвестиції в біткоіни в рамках партнерства з Gemini, крипто-валютною біржею Тайлера і Кемерона Вінклвоссомов, які судилися з Марком Цукербергом за права на Facebook. На сьогоднішній день в біткоіни переведено близько 1% Caruso Properties, абсолютна величина інвестицій не розкривається.

За словами Карузо, хоча в даний час оператори в підконтрольних йому дев'яти торгових центрах, не висловлюють великого інтересу до оплати оренди за допомогою bitcoin, в майбутньому компанія готова до змін, оскільки криптовалюта набирає все більшої популярності. Карузо також планує брати біткоіни в якості оплати оренди в люксових комплексах апартаментів, що належать йому.

За останній час в операціях на кріптовалютном ринку були помічені такі гіганти, як Goldman Sachs і Mastercard International. Вартість bitcoin в останні тижні перебувала на рівні 50-60 тисяч доларів, і сьогодні його розглядають більше як спекулятивної інвестиції, ніж валюту для оплати оренди. І, тим не менш, бізнесмен вірить в майбутнє біткоінів, порівнюючи його з кредитними картами в 50-х, які не відразу завоювали світовий ринок. У лютому Tesla повідомила про покупку bitcoin на 1,5 млрд доларів і плани щодо прийому криптовалюти в якості оплати за свою продукцію.

Читайте також: У сінгапурських ТЦ з'явилися кабінки для віддаленої роботи з похвилинною оплатою

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги