16 апреля 2021

H&M у Великобританії буде безкоштовно видавати в оренду костюми для співбесід

H&M у Великобританії буде безкоштовно видавати в оренду костюми для співбесід
1223

15 квітня H&M запустила у Великобританії послугу безкоштовного прокату чоловічих костюмів для співбесід. 13 травня така опція стане доступна для клієнтів рітейлера в США, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Business Insider.

У компанії пояснили, що взяти в оренду можна темно-сині костюми різних розмірів - від XS до XXL. Клієнтам не доведеться платити за прокат товару, якщо вони повернуть костюм протягом доби в спеціальній сумці, в якій одяг відправиться на хімчистку. Клієнт повинен заздалегідь заплатити тільки за сумку.

Представник шведського рітейлера додав, з клієнтів не стягуватимуться штрафи за незначні пошкодження, наприклад, плями або дрібні розриви. Якщо ж костюм буде сильно зіпсований, то покупець заплатить за нього за повною ціною.

У H&M підкреслили, що ця послуга - частина стратегії сталого розвитку - у клієнтів з'явиться можливість справити «сильне перше враження» на співбесідах, але при цьому зникне необхідність купувати непотрібні костюми.

У 2020 році група оголосила, що 64,5% її матеріалів для одягу отримані з перероблених або більш екологічно чистих джерел.

Читайте також: H&M використала кактуси замість шкіри в новій еко-колекції

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги