06 мая 2021

ООН оприлюднила дані щодо розвитку світової електронної комерції

ООН оприлюднила дані щодо розвитку світової електронної комерції
911

Минулого року 19% товарів у світі було продано через Інтернет. Такою зараз є частка онлайн-майданчиків у загальній системі роздрібної торгівлі, за даними ООН. Спеціальна доповідь із цього питання була опублікована на початку тижня в рамках проведення Конференції ООН з торгівлі та розвитку, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

За даними документу, роком раніше частка інтернет-продажів у світі становила 16%. Найбільше у цьому напрямку просунулася Південна Корея, де із загального обсягу товарів через систему електронної комерції було реалізовано 25,9% (у 2019 році – 20,8%).

Китай опинився на другому місці – 24,9%. У Великій Британії – 23,3%, у США – 14,0%.

Загалом у 2020 році продажі електронної комерції зросли на 4 відсотки до 26,7 трильйонів доларів. Тут не враховані показники сектору В2В, який забезпечив 30% світового ВВП. Водночас, аналітики зазначають суттєва падіння інтернет-продажів послуг, особливо тих, що стосуються подорожей.

Загальний прибуток 13 найбільших інтернет-компаній у сфері В2С зріс на 20,5%. Досягнувши у 2020 році 2,9 трлн доларів США. Нагадаємо, що показник зростання у 2019 році тут становив 17,9%. Найбільшими гравцями на цьому ринку визнані китайського Alibaba та американського Amazon.

Читайте також: E-commerce драйвить зростання рекламних інвестицій FMCG-брендів у діджитал на 7% глобально

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги