06 мая 2021

Європейські рітейлери погрожують бойкотувати бразильські товари

Європейські рітейлери погрожують бойкотувати бразильські товари
934

У відкритому листі близько 40 супермаркетів та харчових компаній, серед яких Aldi, Ahold Delhaize, Metro та Tesco, закликають Бразилію переглянути суперечливий законопроект. Вони навіть погрожують бойкотувати бразильську сільськогосподарську продукцію, оскільки побоюються подальшого вирубки амазонських тропічних лісів, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на RetailDetail.

У відповідному законопроекті парламент Бразилії відкриває двері для легалізації приватної розробки державної землі. У відкритому листі європейські роздрібні торговці та харчові компанії називають цей законопроект величезною загрозою для амазонських тропічних лісів. Вони також звинувачують уряд Бразилії в тому, що він докладає недостатньо зусиль для зменшення численних лісових пожеж в районі. Торік кількість лісових пожеж зросла більш ніж на 60 відсотків.

«Ми хотіли б ще раз наголосити, що ми розглядаємо Амазонку як життєво важливу частину земної системи, яка має важливе значення для безпеки нашої планети, а також є важливою частиною процвітаючого майбутнього для бразильців і всього суспільства», - йдеться в листі.

Європейські компанії закликають південноамериканську країну переглянути законопроект. Якщо ні, «у нас не буде іншого вибору, як переглянути свою підтримку та використання бразильського ланцюжка поставок сільськогосподарських товарів», - кажуть вони.

Якби відбувся бойкот, Бразилія, безумовно, це відчула б. Торік країна експортувала до Європейського Союзу сільськогосподарської продукції на суму 25 мільярдів доларів.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги