13 мая 2021

Німеччина посилює закон про тару та упаковку

Німеччина посилює закон про тару та упаковку
925

Уряд Німеччини вирішив посилити обмеження у сфері використання одноразової та пластикової тари й упаковки. За новими правилами має бути розширена сфера дії жорстких правил так званої кругової економіки та вжиті додаткові заходи стосовно скорочення відходів. Відтепер вони стосуватимуться також пластмас одноразового використання, у тому числі ПЕТ-пляшок. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Malls.

7 травня Федеральна рада ухвалила проект закону, запропонований урядом, який насправді реалізує Директиву ЄС 2019/904 до німецького законодавства. За словами представників Бундестагу, розширення сфери дії закону про упаковку має на меті поліпшити роздільний збір відходів. Вперше для тари й упаковки встановлено обов’язковий (мінімальний) вміст речовини, що легко переробляється.

Відповідно до нових правил, з 2022 року майже не залишається винятків, окрім пакування товарів молочної галузі, для якої жорсткіші правила запроваджуються з 2024 року.

Ресторанам та іншим підприємствам громадського харчування доведеться пропонувати альтернативу до одноразового посуду та різних видів пакування з пластику. Для виробників ПЕТ-пляшок з 2025 року з’являється норма мінімальної частки перероблювального пластику, яка, вочевидь, буде поступово збільшуватися.

Крім того, законодавець передбачив проведення широкої агітаційної кампанії серед споживачів. А на одноразовій пластиковій упаковці обов’язково вказуватимуть, яким буде подальший шлях утилізації, куди слід викинути її після використання та, найголовніше, чого не можна робити з такою тарою, щоб не завдати шкоди навколишньому середовищу

Читайте також: Coop Italia представила пляшку для мінеральної води зі 100% переробленого пластику

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги