14 травня 2021

Lidl Ireland подвоїла асортимент крафтового пива

Lidl Ireland подвоїла асортимент крафтового пива
1463

Торгова мережа Lidl Ireland випустила новий асортимент крафтового пива, подвоївши кількість місцевих сортів пива на своїх полицях, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Дискаунтер додав до свого асортименту 12 нових SKU, які постачає пивоварня White White Hag, пивоварня BRÚ та Dublin's Porterhouse Brew Co.

Від пивоварні The White Hag Lidl представив сорти IPA „Little Fawn“, IPA „Phantom“ Hazy та New World Pale Ale, кожен з яких пропонується в упаковках по чотири банки за ціною 9,99 євро.

"Ми в захваті від того, що наше нове партнерство з Lidl дозволяє нам пропонувати наш асортимент крафтового пива по всій країні, - прокоментував Боб Коггінс, комерційний директор пивоварні The White Hag. - Уперше наш основний асортимент пива тепер доступний у національному магазині, і ми з нетерпінням чекаємо на появу нової аудиторії у світі великого ірландського крафтового пива".

Від пивоварні BRÚ Lidl представляє "Off the Hook" Pilsner, "Cheap Flirt" IPA та "Citrus IPA" IPA за ціною 2,79 євро кожен.

Нарешті, від Porterhouse Brew Co дискаунтер пропонує Renegade New England IPA, Rambler Juicy Pale Ale та XXXX Stout, за ціною 2,79 євро кожен.

Весь асортимент крафтового ірландського пива зараз продається у 168 магазинах Lidl по всій країні.

Читайте також: Lidl Ireland випустить набори для тестування на антитіла COVID-19

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги