21 мая 2021

Unilever перейде на виробництво перероблюваних тюбиків для зубної пасти

Unilever перейде на виробництво перероблюваних тюбиків для зубної пасти
1005

Unilever оголосила, що до 2025 року все її бренди по догляду за порожниною рота перейдуть на тюбики для зубної пасти, які можна буде перероблювати. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Це стосується таких брендів, як Signal, Pepsodent та Closeup.

Нові тюбики розроблені після чотирьох років досліджень, будуть доступні у Франції та Індії пізніше цього року.

У Франції нові тюбики будуть представлені в асортименті Signal Integral 8, що становить понад третину (35%) асортименту зубних паст Unilever у країні.

Тюбики виготовлені здебільшого з поліетилену високої щільності (ПНД), одного з найбільш широко перероблюваного платиску у світі.

Це також найтонший пластиковий матеріал, що доступний на ринку зубних паст, що зменшить кількість пластику, необхідного для кожного тюбика.

Традиційно в більшості тюбиків для зубних паст використовується комбінація пластику та алюмінію, що робить їх гнучкими, але їх важко переробити.

Нова упаковка була затверджена компанією RecyClass, яка встановлює стандарт переробки для Європи, а також лабораторіями в Азії та Північній Америці, забезпечуючи можливість переробки нових пробірок у межах стандартних потоків переробки ПНД.

Нова упаковка сприятиме зобов’язанню Unilever зробити 100% пластикової упаковки багаторазовою, вторинною або компостувальною.

Читайте також: Unilever виключає слово «Нормальний» із назв засобів краси

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги