31 мая 2021

Прибуток Xiaomi в першому кварталі зріс на 260%

Прибуток Xiaomi в першому кварталі зріс на 260%
760

Чистий прибуток провідного в Китаї виробника смартфонів Xiaomi в першому кварталі 2021 року зріс на 260,6% у річному вираженні і досяг 7,8 млрд юанів (1,2 млрд доларів США), повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Malls.

Це випливає з фінансової звітності корпорації. Відзначається також, що виручка Xiaomi з січня по березень підскочила на 54,7% у річному численні, до 76,9 мільйонів юанів (близько 12 млрд доларів США), перевищивши прогнози експертів.

Поліпшення цих показників пов'язане з нарощуванням поставок смартфонів на внутрішньому і світовому ринку: у першому кварталі їхній обсяг досяг 49,4 млн одиниць. Це робить Xiaomi третім за величиною експортером даної продукції після компаній Samsung і Apple. За підсумками року китайський виробник розраховує довести цю цифру до 200 млн.

Корпорація Xiaomi була заснована у квітні 2010 року. У 2018 році вона провела первинне публічне розміщення акцій на біржі в Гонконгу.

Читайте також: Xiaomi виграла суд у Пентагону і буде виключена зі списку санкцій США

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также