11 июня 2021

Aldi представила упаковку, виготовлену з переробленого пластику, який міг забруднити океан

Aldi представила упаковку, виготовлену з переробленого пластику, який міг забруднити океан
1083

Aldi представляє упаковку, виготовлену з переробленого пластику, який загрожував засміченню океану. Упаковка включає повністю простежуваний та сертифікований перероблений пластик, який був зібраний громадами, що живуть у прибережних районах. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на RetailGazette.

Aldi збирається представити нову упаковку, виготовлену з переробленого пластику, який інакше потрапив би в океан.

Щоб відзначити Всесвітній день океану, британський підрозділ німецького дискаунтера заявив, що буде впроваджувати упаковку, виготовлену з Prevented Ocean Plastic, у всьому своєму асортименті продуктів.

Упаковка, вироблена компанією Sharpak, включає повністю простежуваний та сертифікований перероблений відхідний пластик, який був зібраний громадами, що проживають у прибережних районах по всьому світу.

Це дозволить запобігти потраплянню до океану щороку приблизно 76 тонн пластику – що є еквівалентом понад трьох мільйонів пляшок.

Роздрібний продавець також заявив, що цей крок допоможе підтримати збирачів пляшок, центри збору та місцеві переробні підприємства.

Читайте також: Протест Aldi проти порівняльної реклами Tesco відхилений

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги