15 июня 2021

Крутіше за Backstreet Boys: нова рекламна кампанія COMFY

Крутіше за Backstreet Boys: нова рекламна кампанія COMFY
805

COMFY разом із креативною агенцією Banda створила нову іміджеву рекламну кампанію. Вона пояснює, чому COMFY —  #НАМБЕРВАН по домашнім гаджетам, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Новий рекламний ролик виконаний у стилі музичного кліпу гуртів 90-их із нативно розставленими домашніми гаджетами на майданчику. Головними героями стали COMFY band — музичний гурт молодих хлопців із драйвовою музикою, танцями й технікою. У кампанії знявся також Ігор Хижняк, CEO COMFY.

У пісні ролика пояснюється, чому COMFY — це #НАМБЕРВАН по домашнім гаджетам: мережа першою робить релізи гаджетів на ринку, на сайті comfy.ua можна знайти потрібний товар за 9 секунд, а протягом години в магазинах продають близько 800 товарів.

«Мало хто любить дивитися рекламу, тому ми зробили таке, що нікого не залишить байдужим.

У минулому році ми вперше почали говорити про лідерство, використовуючи слоган «COMFY — це #НАМБЕРВАН по домашнім гаджетам», тому настав час розповісти, що за цим #НАМБЕРВАН стоїть. Тим більше, розповісти нам є що й навіть більше!

Наша реклама завжди несподівана, самоіронічна, смілива і при цьому раціональна з точки зору сезону, категорії або товарів. Цього разу ми зробили рекламу про себе, тому що у справжнього лідера така реклама повинна бути.

Ми впевнені, що така іміджева кампанія нікого не залишить байдужим — і це також про те, як бути #НАМБЕРВАН», — Head of Brand content and Creative COMFY Ярослав Чепурняк.

Нова рекламна кампанія буде транслюватися в ЗМІ, на телебаченні й радіо, у діджіталі й магазинах мережі до осені, тому мотив пісні з відео встигне запам'ятати кожен.

Та що довго розказувати. Краще один раз побачити:

Рекламний ролик вийшов не тільки ефективним в плані донесення основних меседжів компанії, але і дуже красивим: ви ж бачили той танець під дощем від COMFY band? Беріть парасольки і дивіться відео ще раз!

Читайте також: COMFY в Clubhouse: Намбер Ван по гаджет-кімнатам

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги