15 июня 2021

Вчені отримали ванілін з пластикових відходів

Вчені отримали ванілін з пластикових відходів
811

Вчені переробили пластикові пляшки на ванільний ароматизатор за допомогою генетично модифікованих бактерій. Таким чином, вперше цінна хімічна речовина була отримали з пластикових відходів, повідомляє TradeMaster.UA.

Дослідники вже розробили мутантні ферменти для розщеплення полімеру, з якого роблять пляшки для напоїв, на його основну складову - терефталеву кислоту. Потім з неї вчені змогли отримати ванілін, нагріваючи речовину суміші з бактеріями Escherichia coli до 37 ° C.

Джоанна Седлер і Стівен Уоллес, вчені з Единбурзького університету, які проводили роботу, планують і далі працювати над модифікацією бактерій, щоб підвищити відсоток конверсії. Наразі дослідники перетворили на ванілін 79% терефталевої кислоти.

У 2018 році світовий попит на ароматизатор ванілі склав 37000 тонн, що перевищує кількість виробленої натуральної сировини. Близько 85% ваніліну наразі синтезується з хімічних речовин, одержуваних з викопного палива.

Читайте також: Mattel випустила Барбі з переробленого пластику

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги