16 июня 2021

Суд оштрафував французький підрозділ IKEA на € 1 млн за шпигунство за співробітниками

Суд оштрафував французький підрозділ IKEA на € 1 млн за шпигунство за співробітниками
746

Суд оштрафував на € 1 млн Ingka Group, яка управляє IKEA Retail France і більшістю магазинів бренду у Франції, за незаконний збір особистих даних співробітників і кандидатів на роботу, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на CNBC.

При цьому прокуратура вимагала штрафу у € 2 млн і реального терміну в один рік для виконавчого директора IKEA у Франції Жана-Луї Байо. У підсумку його визнали винним у зберіганні чужих особистих даних і засудили до двох років позбавлення волі умовно і штрафу в € 50 тисяч.

Згідно з постановою суду, рітейлер із 2009 по 2012 роки займався незаконною перевіркою банківських рахунків своїх співробітників і кандидатів на роботу, використовував підроблені дані для звітів про працівників і збирав дані про незадоволених покупців за допомогою поліції та приватних детективів.

На лаві підсудних опинилися 15 осіб, серед яких топ-менеджери підрозділу, керівники магазинів і четверо поліцейських. Вони частково визнані винними в незаконному отриманні особистих даних і отримали різні покарання: від штрафу в € 5000 до умовного позбавлення волі.

В IKEA Retail France вибачилися за практику 2009-2012 років і повністю відмовилися від стеження. Компанія вивчить рішення суду, щоб з'ясувати, чи потрібні додаткові заходи, щоб подібне не повторилося.

Читайте також: ІКЕА відкриє в Парижі магазин нового формату

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги