16 июня 2021

Coca-Cola втратила $ 4 млрд через вчинок Роналду

Coca-Cola втратила $ 4 млрд через вчинок Роналду
1168

Акції компанії Coca-Cola впали на $ 4 млрд після необережного жесту Кріштіану Роналду на прес-конференції перед матчем між Португалією та Угорщиною, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на The Athletic.

На прес-конференції капітан португальської збірної відсунув від себе пляшки Coca-Cola, що стояли на столі, і акцентував увагу на пляшці з водою, піднявши її вгору. Жест був доповнений фразою: «Ось що треба пити». Кріштіану - прихильник здорового харчування і ніколи не був помічений в рекламних кампаніях виробників газованих напоїв. Футболіст не вживає цукор і дотримується дієти.

Вартість акцій Coca-Cola, яка спонсорує Євро-2020, впала на 1,6% через 30 хвилин після вчинку Роналду. Компанія знизила свою вартість з $ 242 млрд до $ 238 млрд, загальні збитки склали $ 4 млрд. Проте не всі експерти не пов'язують ці події один з одним: акції виробника почали падати за три дні до прес-конференції футболіста.

Продажі Coca-Cola знижуються протягом декількох років через тренд на здорове харчування. У 2020 році компанія зв'язала падіння продажів з пандемією: половину виручки складають продажі продукції через підприємства громадського харчування та кінотеатри, які були закриті в другому кварталі 2020 року. Виробник компенсує збитки за рахунок відкриття нових напрямків: продажу кави та випуску БАДів. Компанія також відмовляється від збиткових категорій і скоротить число своїх брендів з 430 до 200.

Читайте також: Coca-Cola Co потрапила під антимонопольне розслідування в ЄС

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги