18 июня 2021

Сонячні панелі замість даху: мережа ОККО відкрила в Одесі АЗК унікальної конструкції

Сонячні панелі замість даху: мережа ОККО відкрила в Одесі АЗК унікальної конструкції
1004

Мережа АЗК ОККО відкрила в Одесі, за адресою – вул. Пестеля, 2А, новий автозаправний комплекс, чия архітектурно-інженерна конструкція не має аналогів в Україні. Роль покриття над операторною, літньою терасою, навісом над зоною паливно-роздавальних колонок і перехідним навісом відіграють сонячні панелі. Очікується, що завдяки такому рішенню АЗК покриватиме до 70% своїх потреб в електроенергії за рахунок власної генерації, а в найбільш сонячні місяці навіть зможе забезпечувати себе електроенергією повністю, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Усього на новому АЗК встановлено 316 сонячних панелей загальною площею покриття 622 квадратних метри. За прогнозами, вони зможуть генерувати понад 130 тисяч кіловатт-годин електроенергії в рік. Мережа ОККО інвестувала у цей проєкт понад 2 мільйони гривень. Найближчим часом компанія планує розмістити сонячні електростанції ще на більш як 80 своїх заправках у різних регіонах України.

«Новий автозаправний комплекс в Одесі унікальний і за дизайном, і за функціоналом. Ми бачили схожі заправки в Угорщині, інших державах Європи, але в Україні це перший такий об’єкт,розповідає віцепрезидент мережі ОККО із розвитку й технічного забезпечення Олександр Гегедиш.Наша компанія уже використовує сонячну енергію у своїй діяльності і надалі активно розвиватиме цей напрямок. Адже ми розглядаємо його не тільки в контексті бізнес-вигоди, а й із точки зору розвитку альтернативних джерел енергозабезпечення, збереження вичерпних ресурсів як у рамках компанії, так і в країні в цілому».

Одеський АЗК на Пестеля – це вже 11 автозаправний об’єкт у мережі ОККО, де працюють сонячні панелі. Окрім того, найбільша в Західній Україні фасадна сонячна електростанція змонтована на будівлі головного офісу компанії у Львові. Вона складається майже з 1000 панелей, які покривають 7-поверхову споруду. Упродовж 2021 року ОККО має намір інвестувати у розвиток сонячних джерел енергозабезпечення понад 40 мільйонів гривень.

Читайте також: Нова послуга від ОККО та Mastercard: тепер зняти готівку можна просто на касі АЗК

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги