22 июня 2021

IKEA і Фонд Рокфеллера інвестують 1 млрд доларів у розвиток відновлюваних джерел енергії

IKEA і Фонд Рокфеллера інвестують 1 млрд доларів у розвиток відновлюваних джерел енергії
683

Благодійний підрозділ IKEA і Фонд Рокфеллера (RFF) мають намір заснувати спільний фонд з капіталом в $ 1 млрд для розгортання програм використання поновлюваних джерел енергії в країнах, що розвиваються, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на FT.

Фонд буде створений вже цього року, уточнили в організаціях. Він покликаний знизити викиди парникових газів на 1 млрд тонн і забезпечити близько 1 мільярд людей енергією з поновлюваних джерел.

Також у заяві організацій зазначається, що сьогодні у 800 млн осіб у всьому світі немає доступу до електрики, а ще у 2,8 млрд осіб - нестабільний доступ.

Обидві компанії вкладуть у фонд  по $ 500 млн і розраховують вже цього року залучити $ 10 млрд додаткових коштів від міжнародних агентств з розвитку.

«Це може бути комерційно вигідним. Початковий ризик становить $ 1 млрд, і це може розблокувати десятки мільярдів доларів. Ми тут не граємо. Ми бачили, як це працює в Індії. Ми знаємо, що потрібно, щоб домогтися успіху », - заявив президент RFF Раджив Шах.

За оцінками Шаха, в майбутньому створювана платформа може вирости до $ 100 млрд або навіть до $ 1 трлн з урахуванням використання її «благодійного капіталу в якості важеля для отримання комерційного капіталу».

У свою чергу виконавчий директор IKEA Foundation Пер Хеггенес вважає, що ініціатива дає «дуже важливу» можливість протистояти двом найбільшим загрозам у країнах, що розвиваються: бідності і зміни клімату.

Читайте також: IKEA побудує стійкий магазин у Копенгагені

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги