23 июня 2021

Середня затримка океанських суден з Азії уже перевищує три тижні

Середня затримка океанських суден з Азії уже перевищує три тижні
836

Затори в азійських портах, гострий дефіцит контейнерів та й самих суден спричиняють постійні затримки з відправленням та прибуттям вантажів до Європи та Америки. Наразі мова йде про середній термін у 22 доби, стверджують аналітики видання Тhe loadstar. За їхніми прогнозами, ситуація настільки складна, що нормалізації руху океанських суден варто очікувати не раніше другої половини наступного року. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Розв’язання проблеми фахівці бачать у суттєвому збільшенні кількості контейнерів в обігу, якого слід очікувати у 2022/2023 роках. Також до того часу світовий флот має поповнитися новими контейнеровозами.

Тим часом перевізники один за другим повідомляють, що з метою оптимізації своєї діяльності скорочують свої маршрути, уникаючи «зайвих» заходів у перевантажені порти, для яких призначено небагато вантажів на їхніх бортах.

Так, Maersk та MSC тимчасово не заходитимуть до Гамбурга. Також у списку ігнорування опинився Роттердам.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги