23 июня 2021

Україна і Китай збільшили аграрний товарообіг на 33%

Україна і Китай збільшили аграрний товарообіг на 33%
725

Україна зацікавлена в нарощуванні торгівлі та диверсифікації продукції, що поставляється в Китай, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

Про це заявив заступник міністра економіки України - торговий представник України Тарас Качка в ході Восьмого засідання Підкомісії з питань співробітництва в галузі сільського господарства Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки.

«Китай є важливим стратегічним партнером України в Азії, з яким ми системно розвиваємо співпрацю в аграрній сфері. Зокрема, чотири місяці 2021 року демонструють рекордні обсяги торгівлі продукцією АПК з Китаєм. Товарообіг аграрною продукцією за цей період збільшився на 33,4% до $ 5,7 млрд у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року», - зазначив він.

Також заступник міністра зазначив, що крім торгового Україна має великий науковий потенціал, розвинену інфраструктуру, вигідне географічне положення на перетині головних транспортних шляхів між Європою і Азією, що робить Україну привабливою для інвестування і поглиблення співпраці в аграрній галузі.

Серед іншого, українська сторона проінформувала про заходи, які здійснюються урядом України в рамках відкриття ринку землі, що є одним із пріоритетів держави, покликаного надати імпульс розвитку економіки, фермерства і аграрного комплексу країни.

Сторони обговорили питання співпраці у сфері рибного господарства, інвестиційного та науково-технічного співробітництва у сфері сільського господарства.

Сторони також обговорили розвиток інвестиційної співпраці в агропромисловому комплексі під егідою реалізації двосторонньої Програми співробітництва з розвитку «Економічного пояса Шовкового шляху».

Читайте також: Україна в червні вже експортувала 1 млн тонн зерна

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги