24 июня 2021

Auchan Португалія інвестує 30 млн євро для підвищення цифрової присутності

Auchan Португалія інвестує 30 млн євро для підвищення цифрової присутності
814

Auchan Retail Portugal інвестує 30 мільйонів євро в період до 2025 року для вдосконалення послуг електронної комерції, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Про плани продавця повідомила Соланге Фарінья, директорка Auchan Retail Portugal з питань клієнтського досвіду та цифрових технологій.

На початку цього року рітейлер вже інвестував 1 мільйон євро для запуску нової онлайн-платформи та веб-сайту з функціями штучного інтелекту.

"Веб-сайт здатний вивчати інформацію на основі пошукових запитів клієнтів, що буде відображено в подальшому використанні", - сказала Фарінья.

На даний момент онлайн-замовлення стають доступними протягом двох годин, як у розділі "Click & Collect", так і у варіантах доставки додому.

Однак з початку 2022 року ці послуги будуть доступні через 30 хвилин.

Також на порядку денному - створення мережі пунктів збору по всій країні за допомогою партнерських відносин.

Auchan Retail Portugal також припустив, що він може перетворити частину свого фізичного портфеля магазинів на Dsrk Store', тобто закриті для публіки магазини, що обслуговують замовлення в Інтернеті. Роздрібний торговець вже використовує низку об'єктів таких магазинів як частину існуючих складів.

Фарінья прогнозує, що в деяких магазинах зменшаться площі продажів, щоб поступитися можливостям Dsrk Store, включаючи великі магазини, а також квартальні магазини в центрах міст.

Однак вона підкреслила, що інвестиції в цифрову техніку не означатимуть зменшення інвестицій у фізичні магазини.

Читайте також: Auchan об'єднується з Tissages de Charlieu для виробництва сумок із переробленої тканини

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги