25 июня 2021

Великобританія розпочала розслідування проти Amazon і Google за не видалення фейкових відгуків

Великобританія розпочала розслідування проти Amazon і Google за не видалення фейкових відгуків
1309

Британський регулятор почав розслідування проти Amazon і Google з приводу недостатньо ефективної боротьби з фейковими відгуками про продукти. Розслідування є лише частиною масштабної програми нового регулювання для цифрових ринків, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на WSJ.

Управління з конкуренції та ринків (CMA) Великобританії розпочало розслідування можливих порушень Amazon і Google - регулятор підозрює, що компанії недостатньо захищають своїх користувачів від помилкових відгуків на різні продукти і послуги. CMA вже заявило, що Google дійсно не робив досить для усунення фальшивих відгуків на своїх сайтах, але додало, що ще не досягло думки про те, чи порушила компанія конкретний закон. CMA висловило стурбованість з приводу того, що системи Amazon не змогли належним чином зупинити або утримати продавців від маніпулювання рейтингами продуктів.

Регулятор Великобританії пояснює, що пандемія коронавірусу викликала перехід до онлайн-покупок, що збільшило довіру споживачів до відгуків в інтернеті при прийнятті рішення про покупку.

Вперше CMA заявило претензії з приводу фейків у 2019 році, а у квітні цього року створило спеціальний підрозділ по цифровим ринків (DMU). Останній має стежити за дотриманням компаніями національного законодавства, а також консультувати уряд з питань правового регулювання цього сегмента. Тоді ж регулятор відзвітував, що після висловлених ним побоювань Facebook видалила 16 000 груп, які пропонували винагороди за фейкові огляди.

Amazon заявляє, що минулого року видалила понад 200 млн фальшивих відгуків, перш ніж вони були помічені клієнтами, і продовжує виділяти значні ресурси для запобігання появи підроблених відгуків на майданчику. «Ми продовжимо допомагати CMA в його розслідуванні, і ми підкреслюємо, що поки ніяких висновків щодо нашого бізнесу зроблено не було», - каже представник Amazon.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги